Urīna nesaturēšanas cēloņi sievietēm

Visbiežākie urīna nesaturēšanas iemesli ir:

  • dzemdes novietojuma izmaiņas, ko rosinājis, piemēram, audzējs vai iegurņa pamatnes muskuļu, kas balsta uroģenitālo sistēmu,
  • novājināšanās, Iegurņa muskuļu pārslodze, ko izraisa aptaukošanās, grūtniecība, daudzas dzemdības,
  • menopauze,
  • cistīts,
  • hormonālais disbalanss.

Rūpējieties par sevi!

Tā kā urīnceļu pareizu darbību ietekmē daudzi faktori, viena elementa nepareiza darbība var ietekmēt citus. Ja urīna nesaturēšanu izraisījis iegurņa muskuļa atslābums, jūs varat sev palīdzēt ar vienkāršiem vingrinājumiem, kas pazīstami kā Kēgela vingrinājumi. Šāda ārstēšana dod pozitīvus rezultātus salīdzinoši īsā laikā.

Īpaši jums mēs esam sagatavojuši vienkāršu vingrinājumu kompleksu, ko var veikt mājās, darbā vai jebkurā citā vietā, kur atrodaties. Klikšķiniet šeit, lai tos apskatītu.

Tiecieties ar ārstu!

Liels skaits sieviešu saskaras ar vieglu urīna nesaturēšanu. Ja ignorējat problēmu, stāvoklis var pasliktināties. Ja jums ir urīna nesaturēšana, neizšķiediet laiku – tiecieties ar ārstu, lai uzzinātu problēmas cēloni un iespējas to risināt. Mēs neiesakām mēģināt risināt problēmu ar sadzīviskiem līdzekļiem. Parasti ārstēšana ar medikamentiem ir sekmīga, taču reizēm nepieciešama arī ķirurģiska iejaukšanās.

Uzziniet, kā sagatavoties ārsta apmeklējumam, un kāpēc, lai pasargātu jūsu apakšveļu, ir labāk lietot Seni Lady uroloģiskos ieliktnīšus parasto biksīšu ieliktnīšu vietā.
>
Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili, lai nodrošinātu lietošanas ērtumu, uzlabotu drošību, kā arī statistikas un mārketinga mērķiem. Jūs varat izmainīt sīkfailu uzstādījumus savā interneta pārlūkprogrammā. Izmantojot šo interneta vietni bez uzstādījumu izmaiņām, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanai. Uzzināt vairāk par sīkfailu politiku »