Urīna nesaturēšanas cēloņi sievietēm

Visbiežākie urīna nesaturēšanas iemesli ir:

Rūpējieties par sevi!

Tā kā urīnceļu pareizu darbību ietekmē daudzi faktori, viena elementa nepareiza darbība var ietekmēt citus. Ja urīna nesaturēšanu izraisījis iegurņa muskuļa atslābums, jūs varat sev palīdzēt ar vienkāršiem vingrinājumiem, kas pazīstami kā Kēgela vingrinājumi. Šāda ārstēšana dod pozitīvus rezultātus salīdzinoši īsā laikā.

Īpaši jums mēs esam sagatavojuši vienkāršu vingrinājumu kompleksu, ko var veikt mājās, darbā vai jebkurā citā vietā, kur atrodaties. Klikšķiniet šeit, lai tos apskatītu.

Tiecieties ar ārstu!

Liels skaits sieviešu saskaras ar vieglu urīna nesaturēšanu. Ja ignorējat problēmu, stāvoklis var pasliktināties. Ja jums ir urīna nesaturēšana, neizšķiediet laiku – tiecieties ar ārstu, lai uzzinātu problēmas cēloni un iespējas to risināt. Mēs neiesakām mēģināt risināt problēmu ar sadzīviskiem līdzekļiem. Parasti ārstēšana ar medikamentiem ir sekmīga, taču reizēm nepieciešama arī ķirurģiska iejaukšanās.

Uzziniet, kā sagatavoties ārsta apmeklējumam, un kāpēc, lai pasargātu jūsu apakšveļu, ir labāk lietot Seni Lady uroloģiskos ieliktnīšus parasto biksīšu ieliktnīšu vietā.

Mēs izmantojam datu vai sīkfailu failus jūsu pārlūkprogrammā, lai personalizētu un uzlabotu mūsu vietnes lietošanas ērtību, analizētu vietnes darbības, kas palīdz atbalstīt mūsu mārketinga un pārdošanas aktivitātes, personalizētu reklāmu rādīšana, pamatojoties uz informāciju par jūsu interesēm (ieskaitot jūsu darbību mūsu vietnē vai citas vietnes) un jūsu atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz "Es piekrītu un dodos uz vietni", lai pieņemtu visu sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas politiku saskaņā ar sīkdatņu politikā aprakstītajiem iestatījumiem un dotos tieši uz lapu. Ja nevēlaties piekrist visu sīkfailu izmantošanas politikai un šajā ziņā vēlaties mainīt savas preferences, noklikšķiniet uz COOKIES POLICY, lai mainītu sīkfailu iestatījumus.

Es piekrītu COOKIES POLITIKA