Juridiskas piezīmes

Pakalpojuma īpašnieks

Pakalpojuma īpašnieks ir Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. („TZMO”), kura galvenā mītne ir Polijā, Toruņā, Żółkiewskiego ielā 20/26, reģistrācija numurs 0000011286

Pakalpojumā ietvertā informācija

Viss šī pakalpojuma saturs ir informatīva rakstura, attiecībā uz darbības sfēru, kas saistīta ar TZMO Capital Group un tās ražotajiem produktiem, tas ir domāts darbības sfēras interesentiem, lai parakstītos satura saņemšanai un saturs būtu pieejams noteiktām apmeklētāju grupām.

Informācija, ko dod Pakalpojums, nesatur nevienu pārdošanas piedāvājumu, tāpēc uz tā pamata nevar tikt slēgti nekādi tirdzniecības līgumi.

Pakalpojuma īpašnieks var ieviest izmaiņas Pakalpojumā bez iepriekšēja brīdinājuma vai tālākas saskaņošanas.

Sniegtie pakalpojumi

Šīs vietnes īpašnieks piedāvā sekojošus pakalpojumus:

Parakstīšanās domāta lietotāju pasūtījumu pieņemšanai, lai saņemtu regulāru informāciju no Pakalpojuma. Informācijas nosūtīšanas biežums nav noteikts. Pakalpojuma īpašnieks nav atbildīgs par pasūtītās informācijas nepiegādāšanu, ja tas noticis objektīvu, no īpašnieka neatkarīgu apstākļu dēļ.

Lai saņemtu speciālistiem domāto informāciju, tiek prasīts aizpildīt reģistrācijas formu un piekrist noteikumiem, kas iekļauti nosacījumos, kas attiecas uz reģistrētiem lietotājiem.

Augstāk uzskaitītie pakalpojumi ir bez maksas, netiek noteikts ne minimālais, ne maksimālais piegādes laiks.

Reģistrācijas kārtība

Pakalpojuma lietošana sākas ar informācijas, kas satur vārdu un / vai uzvārdu un e-pasta adresi, ievadīšanu reģistrācijas formā, kā arī piekrītot apstrādāt personiski identificējamu informāciju darbības laukā, kas aprakstīts Privātuma Politikas sadaļā, nospiežot “Es piekrītu” pogu.

Atteikties no lietotāja konta var jebkurā laikā.

Citas darbības, kas tiek veiktas ar Pakalpojuma palīdzību

Lojalitātes programmas, konkursi un veicināšanas kampaņas, kā arī tirgus un patērētāju izpēte, arī var tikt veiktas ar pakalpojuma palīdzību. To veikšanas detalizēti noteikumi tiks iekļauti atsevišķos nosacījumos. Dalību augstāk minētajās aktivitātēs varēs apstiprināt dodot piekrišanu noteikumiem atsevišķā formā.

Īpašnieka atbildība

Pakalpojuma īpašnieks neuzņemas atbildību par personiski identificējamu datu izmantošanu, ja to veikusi trešā puse, izdarot pretlikumīgas darbības apstākļos, kas nav bijuši atkarīgi no Īpašnieka.

Visa informācija, kas ir iekļauta Pakalpojumā, ir izstrādāta pēc labticības principa. Īpašnieks neuzņemas atbildību par informācijas saturu, uzticamību, precizitāti un pilnību, kas saņemta no ārējām vietnēm, saites uz kurām atrodamas šajā interneta vietnē. Šīs saites atzīmētas zilā krāsā.

Piemērojamais likums

Šīs vietnes lietošana ir pakļauta Polijas likumiem un jautājumi, kas saistīti ar tās lietošanu, ir skatāmi attiecīgo Polijas likumu regulējumu kontekstā.

Autortiesības

Šī pakalpojuma saturs ir aizsargāts ar autortiesībām un nevar tikt pārveidots, kopēts vai izplatīts bez Pakalpojuma īpašnieka piekrišanas. Pakalpojuma satura izdrukas drīkst veikt tikai personiskas lietošanas nolūkam. Visi citi Pakalpojuma satura lietojuma veidi ir rakstiski jāapstiprina Īpašniekam.

Zīmola un tirdzniecības nosaukumu aizsardzība

Zīmoli un tirdzniecības nosaukumi, kas tiek lietoti Pakalpojumā, tiek aizsargāti ar attiecīgu likumu nosacījumiem. Ne to lietošana, ne pārveidošana nedrīkst notikt bez attiecīgās TZMO Capital Group kompānijas piekrišanas. TZMO negarantē šī Pakalpojuma efektivitāti un precizitāti, vai radušos kļūdu labojumus. Tāpat netiek garantēts, ka serveris, kas nodrošina Pakalpojuma darbību, ir brīvs no vīrusiem un citiem kaitīgiem elementiem.

Juridiskā paziņojuma izmaiņas

TZMO patur tiesības jebkurā laikā mainīt un papildināt šī juridiskā paziņojuma saturu.

Mēs izmantojam datu vai sīkfailu failus jūsu pārlūkprogrammā, lai personalizētu un uzlabotu mūsu vietnes lietošanas ērtību, analizētu vietnes darbības, kas palīdz atbalstīt mūsu mārketinga un pārdošanas aktivitātes, personalizētu reklāmu rādīšana, pamatojoties uz informāciju par jūsu interesēm (ieskaitot jūsu darbību mūsu vietnē vai citas vietnes) un jūsu atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz "Es piekrītu un dodos uz vietni", lai pieņemtu visu sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas politiku saskaņā ar sīkdatņu politikā aprakstītajiem iestatījumiem un dotos tieši uz lapu. Ja nevēlaties piekrist visu sīkfailu izmantošanas politikai un šajā ziņā vēlaties mainīt savas preferences, noklikšķiniet uz COOKIES POLICY, lai mainītu sīkfailu iestatījumus.

Es piekrītu COOKIES POLITIKA