Juridiskas piezīmes

Vietnes www.seni.lv administrators ir SIA “TZMO Latvija”

Zīmola Seni īpašnieks ir Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. (turpmāk tekstā TZMO S.A.), kura mītne atrodas Toruņā, Żółkiewskiego 20/26, 87-100, reģistrēta Toruņas rajona tiesā, Valsts tiesu reģistra VII Komercnodaļā ar KRS numuru 0000011286, NIP 8790166790, REGON 870514656, BDO 000013635, apmaksāts pamatkapitāls PLN 2,640,000.

Lietotāja piekrišana

Ja nepiekrītat ievērot tālāk norādītos lietošanas noteikumus, jums nekavējoties jāpārtrauc šīs vietnes izmantošana.

Autortiesības

Viss šīs vietnes saturs ir darbs, kā noteikts autortiesību likumā, un to aizsargā likums. Nevienu tā daļu nedrīkst pavairot, izplatīt, publicēt, modificēt vai kopēt nekādā veidā (tostarp elektroniski, mehāniski vai citādi) bez iepriekšējas rakstiskas TZMO S.A. piekrišanas.

TZMO S.A. nepiešķir šīs vietnes lietotājiem licences vai tiesības uz darbiem, kas aizsargāti ar autortiesībām. Nevienu no šiem noteikumiem nevar interpretēt kā tādu, kas netieši vai tieši piešķir licenci vai tiesības izmantot intelektuālā īpašuma tiesības, kas pieder TZMO S.A. Jebkuras darbības, kas pārkāpj autortiesības, ir aizliegtas.

Prečzīmes un citi marķējumi

Visas prečzīmes, tirdzniecības nosaukumi, logotipi, grafiskais dizains un citas intelektuālā īpašuma tiesības, piemēram, patenti vai rūpnieciskie dizaini, kas tiek izmantoti vai parādīti šajā vietnē, ir TZMO S.A. vai trešo pušu īpašums, un tie ir aizsargāti ar likumu Polijā un pasaulē. To izmantošana jebkādā veidā bez iepriekšējas rakstiskas TZMO S.A. piekrišanas ir aizliegta.

Datubāze

Šī vietne satur datubāzes, ko aizsargā datubāzu aizsardzības noteikumi. Datubāzes veidotājs ir TZMO S.A. vai trešā puse, kurai ir ekskluzīvas tiesības uz datu lejupielādi un otrreizēju izmantošanu pilnībā vai būtisku to daļu kvalitātes vai kvantitātes ziņā.

Atbildības ierobežojums

Šajā vietnē sniegtā informācija nav uzskatāma par pārdošanas, pakalpojumu sniegšanas vai citu piedāvājumu Civillikuma izpratnē.

Šajā vietnē sniegtā informācija ir sagatavota ar pienācīgu rūpību un godprātīgi, tomēr TZMO S.A. neuzņemas atbildību par sniegtās informācijas pilnīgumu un precizitāti. Jebkura šeit ietvertā informācija var būt nepilnīga, saīsināta vai novecojusi. Jo īpaši, ciktāl to pieļauj tiesību akti, jebkura TZMO S.A. atbildība par lietotāju no šīs vietnes iegūtās informācijas izmantošanas rezultātiem, lietotājiem vai trešajām pusēm tieši vai netieši nodarītiem zaudējumiem, bojājumiem un citām negatīvām sekām, kas radušās no lietotāja piekļuves šai vietnei vai tās trūkuma, kā arī tā, kas izriet no šajā vietnē sniegtās informācijas, pakalpojumu, rīku un risinājumu izmantošanas, ir izslēgta.

TZMO S.A. nav atbildīgs par bojājumiem vai zaudējumiem, kas radušies no piekļuves tīklam un pakalpojuma pārtraukšanas, vīrusu izraisītu datorsistēmas kļūdu vai saziņas, izmantojot elektronisko pastu, kļūdu dēļ.

TZMO S.A. neuzņemas atbildību par to ārējo vietņu saturu, privātuma politiku vai darbību, uz kurām šajā vietnē ir ievietotas saites vai kuras satur saites uz šo vietni. Lietotājam, kurš nolemj izmantot saites, lai piekļūtu trešo pušu vietnēm, jāuzņemas sava atbildība.

Vietnes sniegtie pakalpojumi

Vietne nodrošina šādus pakalpojumus:

Iespēja nosūtīt pieprasījumu caur kontaktformu

Vietnē ir saziņas forma, ar kuras palīdzību lietotājs var nosūtīt ziņojumu/jautājumu. Aizpildot veidlapu, lietotājam ir jāaizpilda lauks ar e-pasta adresi. Vietnes administrators patur tiesības neatbildēt uz atlasītajiem jautājumiem.

Iespēja reģistrēt Seni Cup dalībniekus caur reģistrācijas platformu

Vietnē ir izveidota platforma dalībnieku reģistrācijai Seni Cup pasākumam. Komandas vadītājs var iesniegt atsevišķus komandas dalībniekus, norādot viņu datus – vārdu un uzvārdu. Komandas vadītājs norāda arī savu kontaktinformāciju (e-pasta adresi un tālruņa numuru).

Citas vietnē veiktās aktivitātes

Izmantojot vietni, var tikt īstenotas lojalitātes programmas, konkursi un reklāmas kampaņas, kā arī tirgus un patērētāju izpēte. Detalizēti nosacījumi to īstenošanai tiks iekļauti nolikumā. Dalība minētajās aktivitātēs būs iespējama pēc nolikuma nosacījumu pieņemšanas, aizpildot formu.

Iepriekš minētie pakalpojumi tiek sniegti bez maksas, nav noteikts minimālais vai maksimālais ilgums. Savienojuma izmaksas ar serveri, kurā atrodas pakalpojums, sedz lietotājs.

Pakalpojuma lietošanas uzsākšana notiek, dodot piekrišanu personas datu apstrādei, kas detalizēti aprakstīta privātuma politikas dokumentā.

 

Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

Pieņemt visu
Iestatījumi

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .seni.lv Advertisement 3 months
smvr .seni.lv Analytics 10 years
smuuid .seni.lv Analytics 10 years
_ga .seni.lv Analytics 2 years
_gid .seni.lv Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .seni.lv Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .seni.lv Analytics 1 minute
_smvs .seni.lv Analytics 1 day
_hjFirstSeen .seni.lv Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .seni.lv Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .seni.lv Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony .seni.lv Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .seni.lv Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .seni.lv Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"