Zelta pieredze Zelta pieredze
men men
opiekun opiekun
women women
Seni

Seni ir higiēnas preču zīmols, kam uzticas miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Seni produkcija nodrošina pilnīgu aizsardzību, komforta un drošības sajūtu cilvēkiem ar urīna nesaturēšanu. Sortimentā ietilpst premium kvalitātes uroloģiskie ieliktnīši, autiņbiksītes pieaugušajiem, higiēniskie paladziņi un ķermeņa kopšanas līdzekļi.

Mēs vadām vietējus un starptautiskus projektus, kuru mērķis ir izglītot cilvēkus urīna nesaturēšanas jautājumos, kā arī iesaistīt aktivitātēs cilvēkus ar invaliditāti. Mēs lepojamies sakot, ka uzlabojam aprūpes kvalitāti.
Dažādām mūsu ķermeņa zonām ir nepieciešama atšķirīga kopšana un aizsardzība. Plašais Seni Care ādas kopšanas produktu klāsts sniedz iespējas maigai ādas attīrīšanai, atjaunošanai un efektīvai aizsardzībai.

Diagnostika

Ja nevarat noteikt, kurš absorbējošais produkts jums ir vispiemērotākais, ņemot vērā jūsu fizisko stāvokli un nesaturēšanas pakāpi, izmantojiet rīku, kas tiek saukts par Diagnostiku.

Atbildot uz 3 vienkāršiem jautājumiem, jūs saņemsiet personisku rekomendāciju, kurš ir jums piemērotākais produkts.

Diagnostika

Aprūpe

Kad radinieks saslimst, piedzimst bērns ar invaliditāti vai vecāki noveco, rodas jautājums par aprūpi. Neatkarīgi no tā, vai persona, kam nepieciešama aprūpe, ir slima, invalīds vai vecs cilvēks, un arī no tā, vai aprūpētājs ir radinieks vai profesionālis, situācija ir sarežģīta visai ģimenei. Mēs iesakām jums uzzināt vairāk par aprūpi, moderniem risinājumiem urīna nesaturēšanas gadījumā un rūpēm par tā ādu.

Mēs iesakām jums uzzināt vairāk par aprūpi, moderniem risinājumiem urīna nesaturēšanas gadījumā un rūpēm par tā ādu.

vairāk

Profesionāļiem

Speciālisti bieži vien ir vissvarīgākais cilvēku motivācijas un spēka avots, cīnoties ar slimību

Dārgie profesionāļi, mēs vēlamies palīdzēt jums jūsu darbā ar cilvēkiem, kam ir urīna nesaturēšana, tāpēc mēs piedāvājam visaptverošu datubāzi, plašu absorbējošo un ādas kopšanas produktu klāstu, kā arī palīdzību, uzlabojot jūsu prasmes.

vairāk

>
Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili, lai nodrošinātu lietošanas ērtumu, uzlabotu drošību, kā arī statistikas un mārketinga mērķiem. Jūs varat izmainīt sīkfailu uzstādījumus savā interneta pārlūkprogrammā. Izmantojot šo interneta vietni bez uzstādījumu izmaiņām, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanai. Uzzināt vairāk par sīkfailu politiku »