Seni zīmols

Seni produkti ir pieejami vairāk kā 80 pasaules valstīs. Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes produktus, bet mūsu mērķis ir arī padarīt dzīvi vieglāku tiem cilvēkiem, kas ir no atkarīgi no citu rūpēm, un arī viņu aprūpētājiem. Vairākās valstīs mēs uzņemamies iniciatīvu, kuras mērķis ir mūsu klientu dzīves kvalitātes uzlabošana, kā arī izglītošana jautājumos, kas saistīta ar urīna nesaturēšanu un citiem veselības jautājumiem.

Zemāk atrodama informācija par mūsu aktivitātēm:

Starptautiskā Ilgtermiņa aprūpes konference

Kopš 1998. gada mēs organizējam starptautisku tikšanos ilgtermiņa aprūpes sniedzējiem, Pazīstamu kā Starptautisko Ilgtermiņa aprūpes konferenci. Programmā iekļauta konference ilgtermiņa aprūpes iestāžu vadītājiem un medicīniskajam personālam no sociālās aprūpes iestādēm. Tajā iekļauts arī slimnīcu personāla simpozijs, Tas ir vienīgais zinātniskais pasākums Polijā, kas veltīts ilgtermiņa aprūpes jautājumiem, kas katru gadu pulcē gandrīz tūkstoti dalībnieku no visas Eiropas. Šie cilvēki ir savas jomas vadošie speciālisti, kas daudz dara, lai parādītu sabiedrībai un valdībām, cik svarīga ir ilgtermiņa aprūpes attīstība pasaulē, īpaši tad, kas sastopamies ar sabiedrības novecošanas fenomenu. Pateicoties šiem cilvēkiem, arvien vairāk tiek runāts par profesionālas aprūpes sniegšanu tiem, kam tā nepieciešama. Dalība profesionāļu tikšanās reizēs dod iespēju dalīties pieredzē, diskutēt par ilgtermiņa aprūpes modeļiem un standartiem, ko piedāvā pakalpojumu sniedzēji dažādās Eiropas valstīs. Ir iespējams sekot kāda piemēram un izmantot risinājumus, kas devuši pozitīvus rezultātus aprūpes iestādēs visā Eiropā. Konference notiek katru gadu septembrī.

Tie, kurus interesē dalība konferencē, ir laipni apmeklēt mājaslapu Konference.

Seni Cup Starptautiskā Futbola līga invalīdiem

Tas ir neparasts sporta pasākums, kas domāts aprūpes namos dzīvojošiem cilvēkiem ar garīgu invaliditāti. Dalība līgā un panākumi futbola laukumā, papildus rehabilitācijas sekmēm, ceļ tās dalībnieku pašapziņu un palīdz viņiem novērtēt viņu iekšējo potenciālu. Tā ir viņu ikdienas rutīnas pārtraukšana, jo ārpus sacensībām, dalībnieki arī piedalās dažādos citos pasākumos – mākslinieciskos vakaros vai ballītēs. Viņiem ir iespēja sadraudzēties ar cilvēkiem, kam ir līdzīgas veselības problēmas, tātad tādiem, kas viņus tiešām var saprast. Vēl jo vairāk, Seni Cup līga palīdz nojaukt barjeras, kas pastāv starp dažādām sociālajām grupām:

  • Valodas barjeru – jo turnīrā piedalās komandas no dažādām valstīm;
  • Dzimumu barjeru – jo spēlē piedalās abi dzimumu;
  • Vecuma barjeru – jo uz laukuma nav vecuma ierobežojumu;
  • Invaliditātes barjeru – katram dalībniekam ir kāda invaliditāte vai slimība, bet, par spīti tam, viņi pierāda, ka invaliditāte nav šķērslis, lai viņi realizētu savu aizraušanos – vienīgais, kam ir nozīme, ir vēlēšanās to darīt.

Vairāk informācijas par Seni Cup var atrast šeit: www.senicup.pl


>
Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili, lai nodrošinātu lietošanas ērtumu, uzlabotu drošību, kā arī statistikas un mārketinga mērķiem. Jūs varat izmainīt sīkfailu uzstādījumus savā interneta pārlūkprogrammā. Izmantojot šo interneta vietni bez uzstādījumu izmaiņām, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanai. Uzzināt vairāk par sīkfailu politiku »