Seni zīmols

Seni produkti ir pieejami vairāk kā 80 pasaules valstīs. Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes produktus, bet mūsu mērķis ir arī padarīt dzīvi vieglāku tiem cilvēkiem, kas ir no atkarīgi no citu rūpēm, un arī viņu aprūpētājiem. Vairākās valstīs mēs uzņemamies iniciatīvu, kuras mērķis ir mūsu klientu dzīves kvalitātes uzlabošana, kā arī izglītošana jautājumos, kas saistīta ar urīna nesaturēšanu un citiem veselības jautājumiem.

Zemāk atrodama informācija par mūsu aktivitātēm:

Starptautiskā Ilgtermiņa aprūpes konference

Kopš 1998. gada mēs organizējam starptautisku tikšanos ilgtermiņa aprūpes sniedzējiem, Pazīstamu kā Starptautisko Ilgtermiņa aprūpes konferenci. Programmā iekļauta konference ilgtermiņa aprūpes iestāžu vadītājiem un medicīniskajam personālam no sociālās aprūpes iestādēm. Tajā iekļauts arī slimnīcu personāla simpozijs, Tas ir vienīgais zinātniskais pasākums Polijā, kas veltīts ilgtermiņa aprūpes jautājumiem, kas katru gadu pulcē gandrīz tūkstoti dalībnieku no visas Eiropas. Šie cilvēki ir savas jomas vadošie speciālisti, kas daudz dara, lai parādītu sabiedrībai un valdībām, cik svarīga ir ilgtermiņa aprūpes attīstība pasaulē, īpaši tad, kas sastopamies ar sabiedrības novecošanas fenomenu. Pateicoties šiem cilvēkiem, arvien vairāk tiek runāts par profesionālas aprūpes sniegšanu tiem, kam tā nepieciešama. Dalība profesionāļu tikšanās reizēs dod iespēju dalīties pieredzē, diskutēt par ilgtermiņa aprūpes modeļiem un standartiem, ko piedāvā pakalpojumu sniedzēji dažādās Eiropas valstīs. Ir iespējams sekot kāda piemēram un izmantot risinājumus, kas devuši pozitīvus rezultātus aprūpes iestādēs visā Eiropā. Konference notiek katru gadu septembrī.

Tie, kurus interesē dalība konferencē, ir laipni apmeklēt mājaslapu Konference.

Seni Cup Starptautiskā Futbola līga invalīdiem

Tas ir neparasts sporta pasākums, kas domāts aprūpes namos dzīvojošiem cilvēkiem ar garīgu invaliditāti. Dalība līgā un panākumi futbola laukumā, papildus rehabilitācijas sekmēm, ceļ tās dalībnieku pašapziņu un palīdz viņiem novērtēt viņu iekšējo potenciālu. Tā ir viņu ikdienas rutīnas pārtraukšana, jo ārpus sacensībām, dalībnieki arī piedalās dažādos citos pasākumos – mākslinieciskos vakaros vai ballītēs. Viņiem ir iespēja sadraudzēties ar cilvēkiem, kam ir līdzīgas veselības problēmas, tātad tādiem, kas viņus tiešām var saprast. Vēl jo vairāk, Seni Cup līga palīdz nojaukt barjeras, kas pastāv starp dažādām sociālajām grupām:

Vairāk informācijas par Seni Cup var atrast šeit: www.senicup.pl


Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

Pieņemt visu
Iestatījumi

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .seni.lv Advertisement 3 months
smvr .seni.lv Analytics 10 years
smuuid .seni.lv Analytics 10 years
_ga .seni.lv Analytics 2 years
_gid .seni.lv Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .seni.lv Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .seni.lv Analytics 1 minute
_smvs .seni.lv Analytics 1 day
_hjFirstSeen .seni.lv Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .seni.lv Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .seni.lv Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony .seni.lv Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .seni.lv Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .seni.lv Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"