IZVĒLĒTIES IZMĒRU

viduklis gurni
Paņemiet mērlenti un izmēriet savu vidukļa un gurnu apkārtmēru.
Pēc tam izvēlieties sev vai jūsu aprūpējamai personai piemērotāko produktu kategoriju::
izmērs

Kā izvēlēties pareizu izmēru?

To proste – w przypadku wkładek urologicznych czy pieluch anatomicznych kieruj się potrzebną chłonnością, w przypadku wyrobów chłonnych z systemu półotwartego i zamkniętego, skorzystaj ze specjalnie przygotowanego kalkulatora rozmiarów.

Wybór produktu to nie tylko kwestia kategorii wyrobu, ale również dobór odpowiedniego rozmiaru. Źle dobrana pielucha może przynieść szkody zarówno finansowe, jak i zdrowotne.

Często zdarza się, że wybiera się większą rozmiarowo pieluchę, bo daje ona wrażenie większej chłonności. Tymczasem dla większej chłonności należy wybrać produkt o podwyższonej chłonności w odpowiednim rozmiarze.

Labi piegulošas autiņbikses nodrošina::

  • labāku komfortu lietotājam,
  • mazāku darbu, mainot gultasveļu,
  • veļas mazgāšanas izmaksu ietaupījumu.

Za mała pielucha będzie uwierać i może powodować nieprzyjemne obtarcia w pasie czy w pachwinach oraz podrażnienie skóry, które w przypadku osób leżących szybko mogą przekształcić się w trudno gojące się rany.

Za duża pielucha będzie luźno leżeć, przez co bardzo prawdopodobne będą wycieki boczne, które nie tylko obniżą znacząco komfort, ale również podniosą koszty prania.

!

Jo āda pati sevi nevar pasargāt

Specializēta ādas kopšana:
- sausai un jutīgai ādai
- izgulējumu profilaksei
- urīna nesaturēšanas gadījumā

skatīt produktus

Mēs izmantojam datu vai sīkfailu failus jūsu pārlūkprogrammā, lai personalizētu un uzlabotu mūsu vietnes lietošanas ērtību, analizētu vietnes darbības, kas palīdz atbalstīt mūsu mārketinga un pārdošanas aktivitātes, personalizētu reklāmu rādīšana, pamatojoties uz informāciju par jūsu interesēm (ieskaitot jūsu darbību mūsu vietnē vai citas vietnes) un jūsu atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz "Es piekrītu un dodos uz vietni", lai pieņemtu visu sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas politiku saskaņā ar sīkdatņu politikā aprakstītajiem iestatījumiem un dotos tieši uz lapu. Ja nevēlaties piekrist visu sīkfailu izmantošanas politikai un šajā ziņā vēlaties mainīt savas preferences, noklikšķiniet uz COOKIES POLICY, lai mainītu sīkfailu iestatījumus.

Es piekrītu COOKIES POLITIKA