IZVĒLĒTIES IZMĒRU

viduklis gurni
Paņemiet mērlenti un izmēriet savu vidukļa un gurnu apkārtmēru.
Pēc tam izvēlieties sev vai jūsu aprūpējamai personai piemērotāko produktu kategoriju::
izmērs

Kā izvēlēties pareizu izmēru?

Tas ir vienkārši – uroloģisko ieliktņu vai anatomiskas formas ieliktņu gadījumā pievērsiet uzmanību vajadzīgajam absorbcijas līmenim. Absorbējošo produktu gadījumā no daļēji atvērtas un slēgtas sistēmas izmantojiet šo gatavo izmēru kalkulatoru.

Pareizas izvēles pamatā ir ne tikai produkta kategorija, bet arī tā izmērs. Neērti piegulošas autiņbikses var negatīvi ietekmēt lietotāja veselību un sadārdzināt izmaksas.

Cilvēki bieži izvēlas pārāk liela izmēra autiņbikses, jo tam it kā varētu būt labāka absorbcijas spēja. Taču, lai iegūtu produktu ar labāku absorbcijas spēju, jāizvēlas labi piegulošs produkts ar augstāku absorbēšanas pakāpi.

Labi piegulošas autiņbikses nodrošina::

  • labāku komfortu lietotājam,
  • mazāku darbu, mainot gultasveļu,
  • veļas mazgāšanas izmaksu ietaupījumu.

Pārāk mazas autiņbikses berzēs ādu, izraisot nepatīkamus noberzumus jostasvietā vai kājstarpē, un var izraisīt ādas kairinājumu. Tādēļ gulošiem slimniekiem var izveidoties grūti ārstējamas brūces.

Pārāk lielas autiņbikses nepietiekami cieši piegulēs ķermenim, parasti izraisot sānu noplūdes. Tās ne tikai kaitēs lietošanas komfortam, bet arī sadārdzinās gultasveļas mazgāšanas izmaksas.

!

Jo āda pati sevi nevar pasargāt

Specializēta ādas kopšana:
- sausai un jutīgai ādai
- izgulējumu profilaksei
- urīna nesaturēšanas gadījumā

skatīt produktus

Mēs izmantojam datu vai sīkfailu failus jūsu pārlūkprogrammā, lai personalizētu un uzlabotu mūsu vietnes lietošanas ērtību, analizētu vietnes darbības, kas palīdz atbalstīt mūsu mārketinga un pārdošanas aktivitātes, personalizētu reklāmu rādīšana, pamatojoties uz informāciju par jūsu interesēm (ieskaitot jūsu darbību mūsu vietnē vai citas vietnes) un jūsu atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz "Es piekrītu un dodos uz vietni", lai pieņemtu visu sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas politiku saskaņā ar sīkdatņu politikā aprakstītajiem iestatījumiem un dotos tieši uz lapu. Ja nevēlaties piekrist visu sīkfailu izmantošanas politikai un šajā ziņā vēlaties mainīt savas preferences, noklikšķiniet uz COOKIES POLICY, lai mainītu sīkfailu iestatījumus.

Es piekrītu COOKIES POLITIKA