Sīkfailu politika

1. Interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili datu glabāšanai.

2. TZMO interneta pakalpojums ievāc informāciju ar sīkfailu palīdzību. Tie ir nelieli faili, kuri satur informāciju par lietotāja preferencēm. Lietotājs jebkurā laikā var dzēst vai bloķēt sīkfailus ar ikvienā interneta pārlūkprogrammā iekļautu atbilstošu rīku palīdzību.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai palīdzētu lietotājam pielāgot pakalpojumu individuālām vajadzībām un lai uzlabotu pakalpojuma noderīgumu. Sīkfailos netiek glabāta nekāda personiski identificējama informācija.

3. Sīkfaili tiek izmantoti šādiem mērķiem:

a) interneta vietnes satura pielāgošanai Pakalpojuma lietotāja preferencēm un pakalpojuma noderīguma optimizācijai;
b) statistikas apkopošanai, kas palīdz saprast, kā Lietotāji izmanto interneta vietnes, un pēc tam attiecīgi uzlabot to struktūru un saturu;
c) saglabāt atmiņā Pakalpojuma lietotāja sesiju (pēc pieteikšanās), lai lietotājam nebūtu atkārtoti jāievada lietotājvārds un parole katrā Pakalpojuma apakšvietnē. 

4. Pakalpojuma ietvaros tiek izmantoti šādi sīkfaili:
a) sesijas sīkfaili: tie ir pagaidu sīkfaili, kuri paliek Lietotāja ierīcē, līdz brīdim, kad tas iziet no pieteikšanās, atstāj vietni vai aizver pārlūkprogrammu.
b) pastāvīgie sīkfaili: tie paliek Lietotāja ierīcē daudz ilgāk – to uzglabāšanās ilgums ir norādīts pašu sīkfailu parametros, vai arī līdz brīdim, kad Lietotājs tos izdzēš.

• utma – Google Analytics ievietots sīkfails,
• utmb – Google Analytics ievietots sīkfails,
• utmc – Google Analytics ievietots sīkfails,
• utmz – Google Analytics ievietots sīkfails.
• symphony – sīkfails, kuru CMS izmanto apmeklētāja identificēšanai.

5. Vairumā gadījumu programmatūra, kas tiek izmantota interneta vietņu pārlūkošanai (interneta pārlūkprogramma), pēc noklusējuma atļauj glabāt sīkfailus Lietotāja ierīcē. Pakalpojuma lietotāji jebkurā laikā var izmainīt sīkfailu uzstādījumus – atslēgt sīkfailus. Sīkāka informācija par sīkfailu izmantošanas veidiem atrodama pārlūkprogrammas izvēlnes sadaļā “Help” (palīdzība).

6. Pakalpojuma operators informē, ka sīkfailu izmantošanas ierobežojumi var ietekmēt dažas Interneta vietnē pieejamās funkcionalitātes.

Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

Ustawienia
Pieņemt visu

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .seni.lv Advertisement 3 months
smvr .seni.lv Analytics 10 years
smuuid .seni.lv Analytics 10 years
_ga .seni.lv Analytics 2 years
_gid .seni.lv Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .seni.lv Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .seni.lv Analytics 1 minute
_smvs .seni.lv Analytics 1 day
_hjFirstSeen .seni.lv Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .seni.lv Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .seni.lv Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony .seni.lv Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .seni.lv Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .seni.lv Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"