Seni Lady pret higiēniskajām paketēm

Reizēm sievietes nezina, ar ko sākt, kad atklāj, ka viņām ir urīna nesaturēšana. Dažas no viņām mēģina slēpt savu problēmu, vai tikt ar to galā, izmantojot sadzīviskus līdzekļus. Viņas mēģina pasargāt savu apakšveļu, lietojot vati vai parastās, biezās higiēniskās paketes. Šis risinājums, diemžēl, nedarbojas pietiekami labi, jo paliek daudzas neatrisinātas problēmas – nepatīkamā smaka, noplūdes, nepieciešamība ieliktni bieži mainīt un pastāvīga slapjuma sajūta.

Ir arī daudz tādu sieviešu, kas nolemj doties pie ārsta, jautā farmaceitam vai draudzenei padomu un nonāk pie cita risinājuma – urīnpūšļa kontroles ieliktņi, kas sniedz komfortu visas dienas garumā, esot patiešām diskrēti.

Kāpēc Seni Lady?

Kāda ir atšķirība starp šiem risinājumiem, un kāpēc urīnpūšļa kontroles ieliktņu lietošana nesaturēšanas gadījumā ir daudz efektīvāka? Asinis un urīns ir dažādas konsistences, tāpēc arī tos absorbējošie produkti būs dažādi.

Pievērsiet uzmanību, kāda ir atšķirība starp parastām higiēniskajām paketēm un Seni Lady urīnpūšļa kontroles ieliktņiem:

Rādītājs

Parastās paketes izmantotas UN:

Seni Lady urīnpūšļa kontroles ieliktņi:

smaka

Nepasargā no nepatīkamās smakas.

Tiem ir īpašais Odour Stop papildinājums, kas novērš nepatīkamās smakas veidošanos.

svaigums

Prasa biežu nomaiņu, jo ir zema absorbēšanas spēja.

Augsta absorbēšanas spēja – līdz pat 4X augstāka kā parastajām higiēniskajām paketēm, palīdz saglabāt svaigumu vairākas stundas.

pielāgojamība ķermenim pēc saskares ar slapjumu

Absorbējošais slānis var radīt kunkuļus, un ieliktnis var deformēties, ieplūstot urīnam.

Anatomiski pielāgotā forma pieskaņojas ķermenim un labi pieguļ arī pēc tam, kad absorbējošais slānis samircis.

absorbēšanas ātrums un efektivitāte/ sausuma sajūta

Sākotnējā absorbēšana ir ātra, taču mitrums atgriežas, kas rodas spiediens. Absorbēšana notiek vienīgi tajās vietās, kur urīns saskaras ar ieliktni. Virsējais slānis var palikt slapjš un radīt nepatīkamu sajūtu tam pieskaroties.

Mitrums tiek vienmērīgi sadalīts ieliktnī un absorbējošajā daļā, pateicoties EDS izlīdzinošajam nepiesaistītajam slānim. Absorbcija ir ātra un mitrums neatgriežas, rodoties spiedienam, tāpēc ieliktņa virsējais slānis paliek sauss.

ādas drošība

Augstāks ādas kairinājuma risks pastāvīgas slapjuma klātbūtnes dēļ.

  • Elpojošā apakšējā daļa ļauj ādai elpot, kas samazina ādas kairinājuma risku.
  • Tie ir izgatavoti bez lateksa, kas samazina alerģisku reakciju risku.

atkarības novēršana

  • Mitrumu aizturošās stāvās maliņas pasargā no sānu noplūdēm.
  • Platās, lipīgās lentes nodrošina uzticamu fiksāciju uz apakšveļas.
  • Spiediens absorbējošās daļas vidū uzlabo absorbciju.

Ja jums ir vajadzīgi uzticama, diskrēta aizsardzība, lai justos sausi un svaigi katru dienu – izvēlieties Seni Lady.

>
Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili, lai nodrošinātu lietošanas ērtumu, uzlabotu drošību, kā arī statistikas un mārketinga mērķiem. Jūs varat izmainīt sīkfailu uzstādījumus savā interneta pārlūkprogrammā. Izmantojot šo interneta vietni bez uzstādījumu izmaiņām, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanai. Uzzināt vairāk par sīkfailu politiku »