Nesaturēšanas pakāpes

Nav būtiski, kāds ir urīna nesaturēšanas iemesls, tā var būt dažādas intensitātes. Nesaturēšanas līmenis nosaka absorbējošo produktu izvēli un veidu, kā risināt problēmu.

Nesaturēšanas dalīšana līmeņos ir aptuvena – tā ir balstīta uz aptuveno nevilšus izvadītā urīna daudzumu 4 stundu laikā.

Statistiski viegla nesaturēšana skar vislielāko cilvēku skaitu. Daži cilvēki piedzīvo īslaicīgu nesaturēšanu, kas saistīta ar dažādām veselības problēmām. Nelielam skaitam cilvēku nākas saskarties ar stipru nesaturēšanu – tas, lielākoties, skar cilvēkus, kas piesaistīti gultai, un vispār nespēj kontrolēt savas fizioloģiskās funkcijas.

Apskatiet nesaturēšanas veidus un uzziniet riska faktorus.

Mēs izmantojam datu vai sīkfailu failus jūsu pārlūkprogrammā, lai personalizētu un uzlabotu mūsu vietnes lietošanas ērtību, analizētu vietnes darbības, kas palīdz atbalstīt mūsu mārketinga un pārdošanas aktivitātes, personalizētu reklāmu rādīšana, pamatojoties uz informāciju par jūsu interesēm (ieskaitot jūsu darbību mūsu vietnē vai citas vietnes) un jūsu atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz "Es piekrītu un dodos uz vietni", lai pieņemtu visu sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas politiku saskaņā ar sīkdatņu politikā aprakstītajiem iestatījumiem un dotos tieši uz lapu. Ja nevēlaties piekrist visu sīkfailu izmantošanas politikai un šajā ziņā vēlaties mainīt savas preferences, noklikšķiniet uz COOKIES POLICY, lai mainītu sīkfailu iestatījumus.

Es piekrītu COOKIES POLITIKA