Riska faktori

Ir daudzi riska faktori, kas var izraisīt urīna nesaturēšanu. Parasti tiek uzskatīts, ka nesaturēšanu izraisa novecošana, taču tas ir tikai viens no daudziem riska faktoriem – ne visi gados veci cilvēki saskaras ar urīna nesaturēšanu.

Biežāk sastopamie iemesli, kas var izraisīt urīna nesaturēšanu:

Ja nesaturēšanu izraisa kāda ārstējama slimība, tad parasti pēc tam, kad tā izdziedēta, pazūd arī urīna noplūžu gadījumi. Citos gadījumos bieži ir iespējams samazināt vai novērst nesaturēšanas gadījumus ar dažādu ārstniecības metožu palīdzību.

PIEZĪME: Ja urīna nesaturēšana parādās kādas slimības laikā, ir vērts apmeklējuma laikā lūgt ārstam padomu. Jo ātrāk viņš mēģinās novērst urīna noplūžu tālāku attīstību, jo lielāka iespēja, ka šie gadījumi tiks samazināti līdz minimumam vai pat pilnībā novērsti.

Mēs izmantojam datu vai sīkfailu failus jūsu pārlūkprogrammā, lai personalizētu un uzlabotu mūsu vietnes lietošanas ērtību, analizētu vietnes darbības, kas palīdz atbalstīt mūsu mārketinga un pārdošanas aktivitātes, personalizētu reklāmu rādīšana, pamatojoties uz informāciju par jūsu interesēm (ieskaitot jūsu darbību mūsu vietnē vai citas vietnes) un jūsu atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz "Es piekrītu un dodos uz vietni", lai pieņemtu visu sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas politiku saskaņā ar sīkdatņu politikā aprakstītajiem iestatījumiem un dotos tieši uz lapu. Ja nevēlaties piekrist visu sīkfailu izmantošanas politikai un šajā ziņā vēlaties mainīt savas preferences, noklikšķiniet uz COOKIES POLICY, lai mainītu sīkfailu iestatījumus.

Es piekrītu COOKIES POLITIKA