Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kā izvēlēties pareizo produktu urīna nesaturēšanas risināšanai?

1. solis

Nosakiet urīna nesaturēšanas līmeni, ar kuru jums jāsastopas. Atkarībā no šī līmeņa, noplūžu biežuma un attiecīgās personas mobilitātes pakāpes, mēs varam izvēlēties piemērotas autiņbikses.

2. solis

Izvēlieties produkta tipu, kuru jūs vēlētos lietot

3. solis

Nosakiet produkta izmēru, pārliecinoties, ka tas vislabāk derēs augumam. Esam izveidojuši speciālu anketu, lai izvēli padarītu vieglāku. Izmantojot šo anketu, jūs varēsiet izvēlēties pareizo produktu tieši šim nesaturēšanas gadījumam un atrast pareizo izmēru.

2. Viscaur gaisu caurlaidīgas autiņbikses vai anatomiski pielāgoti ieliktņi – ko izvēlēties?

Atkarībā no individuālām vajadzībām un vēlmēm, ir trīs autiņbikšu sistēmas, no kurām izvēlēties:

Atvērtā sistēma – anatomiski pielāgoti uroloģiskie ieliktņi, kam nav pagarinājuma apkārt gurniem.

Daļēji atvērtā sistēma – autiņbikses ar elastīgu savienojumu ap gurniem;

Slēgtā sistēma – klasiskas viscaur gaisu caurlaidīgas sistēmas autiņbikses ar spārniņiem vai elastīga vienreiz lietojama apakšveļa.

Mobili cilvēki, kas daļēji ir spējīgi kontrolēt urīna noplūdi, protams, jutīsies komfortablāk ar anatomiski pielāgotiem ieliktņiem, kas fiksēti pie ķermeņa ar speciālām elastīgām apakšbiksēm, vai ar autiņbiksēm, kam ir elastīgs savienojums ap gurniem, ko var uzvilkt un novilkt. Šādi cilvēki varētu izvēlēties arī elastīgas fiksējošās biksītes, kas ir līdzīgas parastai apakšveļai, un ir tiešām komfortablas un viegli lietojamas.

Gulošiem cilvēkiem vai tādiem, kam ir kustību ierobežojumi, mēs iesakām slēgto sistēmu, kas nodrošina optimālu aizsardzību vidējas un stipras nesaturēšanas gadījumos. Visu sistēmu autiņbikses nodrošina lielisku aizsardzību nesaturēšanas gadījumos, taču ir svarīgi atcerēties par pareiza aizmēra un absorbējošo īpašību izvēli, kā arī par pareizu katra produkta lietošanu.

3. Vai nesaturēšanas kontroles produkti vīriešiem un sievietēm ir atšķirīgi?

Atkarībā no nepieciešamās aizsardzības, mēs klasificējam produktus kā tos, kas veidoti vīriešiem, sievietēm vai universālos. Vieglas nesaturēšanas gadījumos produktus iedala vīriešiem un sievietēm domātajos, pamatojoties uz anatomiskām atšķirībām. No Seni produktu klāsta sievietēm, mēs piedāvājam Seni Lady uroloģiskos ieliktņus, kā arī Seni Man ieliktņus, kas ir speciāli veidoti vīriešiem. Visi produkti, kas ir domāti vidējas un smagas nesaturēšanas kontrolei – viscaur gaisu caurlaidīgas autiņbikses, anatomiski pielāgotie ieliktņi, absorbējošā vienreizējās lietošanas apakšveļa – ir veidoti abiem dzimumiem.

4. Kāda ir atšķirība starp urīnpūšļa kontroles ieliktni un parastu biksīšu ieliktnīti?

Vieglas nesaturēšanas gadījumos parasts biksīšu ieliktnītis bieži tiek lietots, lai pasargātu apakšveļu. Taču tas nav efektīvs risinājums. Urīnpūšļa kontroles ieliktņu un parastie ieliktnīši izskatās līdzīgi, taču to dizains un konstrukcija ir atšķirīgi, jo tiem ir atšķirīgs pielietojums. Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk.

5. Kāpēc būtu jāizvēlas elpojoši produkti?

Mūsu ādai nepieciešama nepārtraukta gaisa piekļuve, jo tai nepieciešams “elpot”, lai saglabātos labā stāvoklī. Ja ieliktņa ārējais slānis ir veidots tikai no izolējošas plēves, tā noslēdz gaisa cirkulāciju, izraisot svīšanu. Ja ieliktnis tiek valkāts ilgākulaiku, rodas noberzums. Noberztai ādai ir vairāk iespēju iegūt izgulējumu.

Pateicoties ārējā slāņa īpašajai struktūrai, elpojošie produkti samazina noberzumu un izgulējumu risku. PREMIUM Quality produktiem, piemēram, Super Seni, Seni Active, San Seni, Seni Optima, Seni Lady un Seni Man grupās, viss ārējais slānis ir veidots no gaisu caurlaidīga materiāla. Šim materiālam ir tik pat spēcīga aizsargbarjera kā plēve, bet tā struktūrā ir pietiekami sīkas poras, lai mitrumu paturētu iekšpusē, bet pietiekami lielas, lai sviedriem ļautu izgarot. Pateicoties tam, gaisa cirkulācija netiek izjaukta, un āda elpo.

Lietojot ārējo slāni, kas nav veidots no plēves, netiek ietekmēta autiņbikšu necaurlaidība, nedz arī to izmantošanas laiks, taču uzlabojas lietošanas komforts – elpojošie ieliktņi nav čaukstoši, tie ir diskrētāki un tiem patīkamāk pieskarties.

Elpošanu viscaur gaisu caurlaidīgās autiņbiksēs var panākt arī ar speciālu nesavienotu sānu spārniņu izmantošanu. Nesavienotais materiāls padara brīvāku gaisa cirkulāciju produkta gurnu daļā.

6. Vai autiņbikšu biezums nosaka tā absorbēšanas spēju?

Uzskats, ka biezākas autiņbikses ir arī labāk uzsūcošas, ir maldīgs. Absorbējošais slānis plānākās autiņbiksēs ir saspiests, lai nodrošinātu lietošanas komfortu (produkts ir diskrētāks), bet kas ir vēl svarīgāk, ir uzlabota urīna sadalīšana ieliktnī.

Kas nosaka absorbēšanas līmeni?

Kopsavilkums – celulozes masas un pareizā superabsorbenta daudzuma kombinācija nosaka ieliktņa absorbētspēju. Secinājums: ieliktņa absorbētspēja nav tieši atkarīga no absorbējošā slāņa biezuma.

7. Vai personai, kurai ievietots katetrs, nepieciešami ieliktņi?

Dažādu produktu pielietošana atkarīga arī no tā, vai katetru persona, kam ievietots katetrs, cieš arī no fēču nesaturēšanas.

Ja fēču nesaturēšanas nav, pietiek ar gultas pārklāju, vai urīnpūšļa kontroles ieliktni. Ja notiek fēču nesaturēšana, ir ieteicams lietot Seni V veida speciālos anatomiski pielāgotos ieliktņus, kam nav ārējā barjerslāņa. Šādi ieliktņi lieliski pasargā apakšveļu vai gultu fēču nesaturēšanas gadījumos, neizraisa ādas kairinājumu vai noberzumus, taču nevar tikt lietoti atsevišķi urīna nesaturēšanas gadījumos. Absorbējošos produktus ir ieteicams lietot katetra maiņas starplaikos.

8. Kā lietot autiņbikses cilvēkam ar fēču nesaturēšanu?

Reizēm līdz ar urīna nesaturēšanu, cilvēks piedzīvo arī fēču nesaturēšanu, un autiņbikses bieži tiek sasmērētas. Šajos gadījumos nav iespējams pilnībā izmantot ieliktņa absorbēšanas spēju, bieži palielinās izdevumi autiņbikšu ikdienas lietošanai.

Lai samazinātu izdevumus, ir vērts viscaur gaisu caurlaidīgās autiņbiksēs ievietot speciālu ieliktni; izmetot sasmērēto ieliktni, autiņbikses būs tālāk izmantojamas.

Seni piedāvājumā ir šādi ieliktņi – tie ir Seni V. Normal izmēra ieliktņi būs piemēroti visu izmēru viscaur gaisu caurlaidīgām autiņbiksēm, Maxi izmēra ieliktņi būs izmantojami tikai Extra Large izmēra autiņbiksēm.

9. Kā rūpēties par autiņbikses izmantojoša cilvēka ādu?

Ja cilvēks lieto autiņbikses, viņa ādai nepieciešama īpaša aizsardzība. Atbilstošas higiēnas ievērošana ne vien palīdz izvairīties no nevēlama ādas stāvokļa, bet arī uzlabo komfortu un vienkārši ļauj labāk justies.

Kam vajadzētu būt ikdienas kopšanā?

Aptiekās un lielveikalos ir atrodamas mazgāšanās un kopšanas produktu līnijas, kas domātas cilvēkiem ar urīna nesaturēšanu. Labākus rezultātus var panākt, lietojot vienas līnijas produktus, piemēram, tāda ir Seni Care līnija – šīs līnijas kosmētikas produkti papildina cits cita iedarbību uz ādu. Ja tiek lietoti dažādu ražotāju produkti, sastāvdaļas var savstarpēji iedarboties, izraisot kairinājumu.

Ko ir svarīgi atcerēties?

Uzziniet vairāk par rūpēm par ādu sadaļā Rūpes par ādu.

10. Cik bieži jāmaina autiņbikses?

Autiņbikses jāmaina tik bieži, cik nepieciešams. Ja autiņbikses ir pilnas, tās nevar tikt izmantotas ilgāk, tas nozīmē, ka tās ir jānomaina.

Lai āda netiktu pakļauta liekam kairinājumam, tiek ieteikts mainīt autiņbikses katru reizi, kad cilvēkam iziet vēders. Citos gadījumos noteicošais ir slapjuma indikators, kas izdziest pēc saskares ar mitrumu, tādā veidā informējot, ka autiņbikses ir pilnas.

PIEZĪME: Autiņbikšu mitrums ir jāpārbauda, jo ilgstošs slapjums to iekšpusē var novest pie kunkuļu rašanās absorbējošajā slāni, kas var izraisīt ādas kairinājumu un ļoti ietekmē lietotāja komfortu.

 

11. Vai autiņbikšu lietošana ir droša?

Seni produktu lietošana ir droša.

Kas padara Seni produktus drošus lietošanai?

12. Kas ir domāts ar autiņbikšu aktivizēšanu?

Ir būtiski uzmanīgi aktivizēt autiņbikses, pirms tās tiek uzvilktas. Aktivizēšana – tā ir autiņbikšu sagatavošana lietošanai. Aktivizēšana padara gaisīgāku absorbējošo slāni, kas ir saspiests, un paceļ aizsargmaliņas, kas novērš sānu noplūdes.

13. Kā izvairīties no noplūdēm?

Noplūdes no autiņbiksēm visbiežāk notiek, ja izraudzīts neatbilstošs produkts attiecīgajam nesaturēšanas līmenim, vai ir nepareizs izmērs.

Lai izvairītos no noplūdēm un sniegtu lietotājam maksimālu komfortu, sekojiet šādiem noteikumiem:

Augstāk minētie noteikumi samazinās noplūžu risku. Naktīs var lietot mīkstu pārklāju gultas papildus aizsardzībai.

Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

Pieņemt visu
Iestatījumi

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .seni.lv Advertisement 3 months
smvr .seni.lv Analytics 10 years
smuuid .seni.lv Analytics 10 years
_ga .seni.lv Analytics 2 years
_gid .seni.lv Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .seni.lv Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .seni.lv Analytics 1 minute
_smvs .seni.lv Analytics 1 day
_hjFirstSeen .seni.lv Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .seni.lv Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .seni.lv Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony .seni.lv Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .seni.lv Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .seni.lv Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"