Kāpēc izvēlēties Seni Care?

Jutīga āda, īpaši vecāka gadagājuma cilvēkiem, kas lieto mitrumu absorbējošos produktus, lai risinātu savu urīna vai fēču nesaturēšanu, prasa atbilstošu kopšanu. Tai ir jāpievērš īpaša uzmanība, īpaši tajās ķermeņa daļās, kas pakļautas kairinājumiem, tādiem kā urīns, fēces un sviedri. Īpaši jārūpējas arī par tām ķermeņa daļām, kam raksturīga izžūšana un plaisāšana – elkoņiem, ceļgaliem un papēžiem.

Rūpējoties par ādu, vajadzētu uzstādīt mērķi ierobežot ādas saskarsmi ar kairinātājiem. Būtu labi lietot vienas līnijas kosmētiku; vislabāk ir lietot tādu, kam ir neitrāls pH līmenis.

Kāpēc speciālisti iesaka izvēlēties SeniCare produktus?

Maiga attīrīšana:

Reģenerācija un aktivizēšana:

Efektīva aizsardzība:

Mēs izmantojam datu vai sīkfailu failus jūsu pārlūkprogrammā, lai personalizētu un uzlabotu mūsu vietnes lietošanas ērtību, analizētu vietnes darbības, kas palīdz atbalstīt mūsu mārketinga un pārdošanas aktivitātes, personalizētu reklāmu rādīšana, pamatojoties uz informāciju par jūsu interesēm (ieskaitot jūsu darbību mūsu vietnē vai citas vietnes) un jūsu atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz "Es piekrītu un dodos uz vietni", lai pieņemtu visu sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas politiku saskaņā ar sīkdatņu politikā aprakstītajiem iestatījumiem un dotos tieši uz lapu. Ja nevēlaties piekrist visu sīkfailu izmantošanas politikai un šajā ziņā vēlaties mainīt savas preferences, noklikšķiniet uz COOKIES POLICY, lai mainītu sīkfailu iestatījumus.

Es piekrītu COOKIES POLITIKA