Urīna nesaturēšanas dienasgrāmata – drukāšanai

Kas ir urinēšanas dienasgrāmata?

Urinēšanas dienasgrāmata ir noderīgs rīks – jūs varat pierakstīt svarīgu informāciju, kā piemēram kopējo tualetes apmeklējumu skaitu, urīna noplūžu biežumu un citu informāciju, kas speciālistam palīdzēs noteikt nesaturēšanas veidu, ar kuru jūs saskaraties. Urinēšanas dienasgrāmatā tiek apkopota sekojoša informācija:

Kādas priekšrocības ir urinēšanas dienasgrāmatas pierakstu veikšanai?

Veicot šādus pierakstus dažas dienas pirms ārsta apmeklējuma, jums būs vieglāk saglabāt pārliecību – jūs varēsiet precīzi atbildēt uz ārsta jautājumiem, ja klāt būs visa nepieciešamā informācija.

Droša informācija būs dienasgrāmatā, kurā pieraksti veikti 2-3 dienas pirms vizītes. Taču ieteicams pierakstīt savus novērojumus vēl dažas dienas iepriekš. Izdrukājiet vairākas kopijas un atcerieties aizpildīt dienas grāmatu vairākas dienas pirms ārsta apmeklējuma.

Klikšķiniet uz saites: Lejupielādējiet drukas versiju

diary

Mēs izmantojam datu vai sīkfailu failus jūsu pārlūkprogrammā, lai personalizētu un uzlabotu mūsu vietnes lietošanas ērtību, analizētu vietnes darbības, kas palīdz atbalstīt mūsu mārketinga un pārdošanas aktivitātes, personalizētu reklāmu rādīšana, pamatojoties uz informāciju par jūsu interesēm (ieskaitot jūsu darbību mūsu vietnē vai citas vietnes) un jūsu atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz "Es piekrītu un dodos uz vietni", lai pieņemtu visu sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas politiku saskaņā ar sīkdatņu politikā aprakstītajiem iestatījumiem un dotos tieši uz lapu. Ja nevēlaties piekrist visu sīkfailu izmantošanas politikai un šajā ziņā vēlaties mainīt savas preferences, noklikšķiniet uz COOKIES POLICY, lai mainītu sīkfailu iestatījumus.

Es piekrītu COOKIES POLITIKA