Ārsta apmeklējums

Bieži vien cilvēki, kam ir urīna nesaturēšana, šo problēmu pietiekami nenovērtē, vai jūtas tik apkaunoti, ka slēpj to un neatklāj pat ārstam vai tuviniekiem. Ir svarīgi saprast, ka atliekot ārsta apmeklējumu, jūs riskējat pasliktināt stāvokli, kas izraisa urīna nesaturēšanu. Neatlieciet ārsta apmeklējumu.

Ir grūti pārvarēt kauna sajūtu, tāpēc iepriekš sagatavojieties apmeklējuma:

Pierakstiet visus jautājumus, ko vēlaties uzdot, šādā gadījumā jūs vizītes laikā neko nepiemirsīsiet – atcerieties, ka jums ir tiesības jautāt jebko, kas skar jūsu veselību.

Pirms vizītes vairākas dienas veiciet ierakstus speciālā, urinācijai veltītā dienasgrāmatā – jo vairāk informācijas jūsu ārsts tajā atradīs, jo precīzāks un pareizāks būs viņa padoms.

Kādus jautājumus sagaidīt no ārsta:

Pēc sarunas ārsts var jūs norīkot pie urologa. Ir grūti uzstādīt diagnozi, vadoties tikai no simptomiem, tāpēc iespējams, jums tiks nozīmēta izmeklēšana pie speciālista, urīna analīzes un citas pārbaudes, un šo pārbaužu rezultāti palīdzēs ārstam izvēlēties atbilstošu terapiju. Sagatavojieties arī fiziskai izmeklēšanai (uroloģiskai vai ginekoloģiskai).

Mēs izmantojam datu vai sīkfailu failus jūsu pārlūkprogrammā, lai personalizētu un uzlabotu mūsu vietnes lietošanas ērtību, analizētu vietnes darbības, kas palīdz atbalstīt mūsu mārketinga un pārdošanas aktivitātes, personalizētu reklāmu rādīšana, pamatojoties uz informāciju par jūsu interesēm (ieskaitot jūsu darbību mūsu vietnē vai citas vietnes) un jūsu atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz "Es piekrītu un dodos uz vietni", lai pieņemtu visu sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas politiku saskaņā ar sīkdatņu politikā aprakstītajiem iestatījumiem un dotos tieši uz lapu. Ja nevēlaties piekrist visu sīkfailu izmantošanas politikai un šajā ziņā vēlaties mainīt savas preferences, noklikšķiniet uz COOKIES POLICY, lai mainītu sīkfailu iestatījumus.

Es piekrītu COOKIES POLITIKA