Noberzumi un izgulējumi

Pastāvīga urīna nesaturēšana, augstāka temperatūra autiņbikšu iekšpusē, ilgstoša atrašanās vienā pozīcijā var ātri novest pie ādas iekaisuma.

Iekaisuma pazīmes

Dedzinoša sajūta

Nieze

Dzeloša sajūta

Saspringuma sajūta ādā

Apsārtums

Sasutumi

Cilvēkiem ar ierobežotām kustībām un tiem, kas ir guloši (īpaši cilvēkiem, kas izmanto autiņbikses), ādai jātiek pastāvīgi novērotai, jo kairinājumi var izraisīt noberzumus un izgulējumus.

Noberzums
Izgulējums

Noberzumus izraisa kaut kas (piemēram, mākslīgi materiāli), kas berzējas pret ādu, vai ādas krokas salīp cita ar citu ilgāku laiku, izraisot nepatīkamu ādas stāvokli. Paaugstināta temperatūra, mitrums (urīns, sviedri) un ierobežota gaisa piekļuve paātrina noberzumu veidošanos.

Tas ir ādas bojājums, kā priekšvēstnesis ir apsārtums – to izraisa ieildzis spiediens uz ādu, kas izraisa ādas audu išēmiju. Tas var ietekmēt visus ādas slāņus – no epidermas līdz hipodermai, un pat līdz kaulam, attīstības tālākajās stadijās.

Kas ir jāpatur prātā?

Ir būtiski izmantot izgulējumu profilakses terapiju gadījumos, kad cilvēki lieto absorbējošos produktus, lai risinātu urīna nesaturēšanu – tas patiešām ir svarīgi, ja slimnieks ir gulošs. Vissvarīgākā loma ir ādas stāvokļa novērošanai un rūpēm par ādu. Uzziniet vairāk par izgulējumu profilakses terapiju šeit.

Mēs izmantojam datu vai sīkfailu failus jūsu pārlūkprogrammā, lai personalizētu un uzlabotu mūsu vietnes lietošanas ērtību, analizētu vietnes darbības, kas palīdz atbalstīt mūsu mārketinga un pārdošanas aktivitātes, personalizētu reklāmu rādīšana, pamatojoties uz informāciju par jūsu interesēm (ieskaitot jūsu darbību mūsu vietnē vai citas vietnes) un jūsu atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz "Es piekrītu un dodos uz vietni", lai pieņemtu visu sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas politiku saskaņā ar sīkdatņu politikā aprakstītajiem iestatījumiem un dotos tieši uz lapu. Ja nevēlaties piekrist visu sīkfailu izmantošanas politikai un šajā ziņā vēlaties mainīt savas preferences, noklikšķiniet uz COOKIES POLICY, lai mainītu sīkfailu iestatījumus.

Es piekrītu COOKIES POLITIKA