Aktīviem vīriešiem

Lielākā daļa vīriešu, kas pavada laiku aktīvi, nezina, ar ko sākt, kad atklāj, ka viņiem ir urīna nesaturēšana. Lielākajā daļā gadījumu viņi slēpj savu problēmu, nevēloties meklēt ārsta palīdzību vai dalīties tajā ar savu partneri. Kaunoties no savas problēmas, vīrieši noslēdzas no draugiem un ģimenes.

Tā tam nevajadzētu būt. Pirmais solis, kas veicams, lai tiktu galā ar problēmu, ir pārvarēt kauna sajūtu. Tas palīdzēs izšķirties par ārsta apmeklējumu un sākt lietot absorbējošos produktus, kas pasargās apakšveļu. Tas ir delikāts jautājums, kas skar intīmo sfēru, tāpēc joprojām paliek tabu. Ja sastopaties ar urīna nesaturēšanu, nebaidieties jautāt palīdzību ārstam vai farmaceitam.

Pamēģiniet Seni Man uroloģiskos ieliktņus un Seni Active uzsūcošās biksītes, kas ir lielisks risinājums aktīviem vīriešiem!

Seni Man uroloģiskie ieliktņi ir izveidoti vīriešiem, kas vēlas drošības sajūtu un komfortu, bet vienlaikus sagaida pilnīgu diskrētumu. Šie ieliktņi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, tiem ir anatomiska forma, kas pielāgota vīrieša ķermenim, sniedzot kustību brīvību.

uzsūcošās biksītes Seni Active ir lielisks risinājums aktīviem cilvēkiem, kas vērtē ērtības un drošību. Pateicoties Premium kvalitātei, tā garantē komfortu un uzticamu aizsardzību. To ir viegli uzvilkt un novilkt – gluži kā parastu apakšveļu.Mēs izmantojam datu vai sīkfailu failus jūsu pārlūkprogrammā, lai personalizētu un uzlabotu mūsu vietnes lietošanas ērtību, analizētu vietnes darbības, kas palīdz atbalstīt mūsu mārketinga un pārdošanas aktivitātes, personalizētu reklāmu rādīšana, pamatojoties uz informāciju par jūsu interesēm (ieskaitot jūsu darbību mūsu vietnē vai citas vietnes) un jūsu atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz "Es piekrītu un dodos uz vietni", lai pieņemtu visu sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas politiku saskaņā ar sīkdatņu politikā aprakstītajiem iestatījumiem un dotos tieši uz lapu. Ja nevēlaties piekrist visu sīkfailu izmantošanas politikai un šajā ziņā vēlaties mainīt savas preferences, noklikšķiniet uz COOKIES POLICY, lai mainītu sīkfailu iestatījumus.

Es piekrītu COOKIES POLITIKA