22.06.2020

Ekonomē ar Seni

Kas ir absorbentu savienošana?

Ar absorbentu savienošanu mēs saprotam atbilstošu produktu izvēli, saskaņā ar pašreizējām vajadzībām, un papildu aizsardzības lietošanu, lai izvairītos no nevajadzīgas gultasveļas mazgāšanas.

Kur radusies šī ideja?

Cilvēki dzīvo saskaņā ar savu iekšējo pulksteni. Pat, ja pavērojam cilvēkus ar visai haotisku dzīvesveidu, varam ievērot, ka viņi dzīvo saskaņā ar zināmu ikdienas ritmu, kurā iekļautas visas viņu darbības, kas saistītas ar fizioloģiskajām vajadzībām. Urīna rašanās ir pastāvīga, bet palielinās, ja cilvēks uzņem šķidrumu, īpaši dienas laikā. Naktī, kad organisms atpūšas, urīna veidošanās samazinās. Tā kā urīna veidošanās daudzums dienā un naktī ir atšķirīgs, šo faktu ir atbilstoši jāizmanto, izvēloties absorbējošos produktus.

Vērojot pacientus un analizējot noteiktus faktorus, ņemot vērā to biežumu, var noteikt zināmu ritmu, kas raksturīgs katram pacientam. Ritms ir izteiktāks, ja pacients ievēro noteiktu ikdienas režīmu.

Šos novērojumus var atzīmēt urinācijas dienasgrāmatā, kas parādīs, kad pacientam ir nepieciešami absorbējošie produkti. Šāda dienasgrāmata palīdz atrast veidu, kā kombinēt absorbentus, kas ir vienkāršs uzdevums, taču tas dod iespēju samazināt izdevumus absorbentu iegādei un gultasveļas mazgāšanai.

Absorbentu kombinēšana praksē

Katram ir jāizstrādā individuāla sistēma absorbējošo materiāl u kombinēšanai. Šie piemēri var noderēt sākumam:

  1. Naktī, kad periods starp autiņbikšu mainīšanu ir diezgan ilgs – ja standarta absorbēšanas ilgums nav pietiekams, izvēlieties produktu ar lielāku uzsūktspēju. Cilvēks, kas lieto Super Seni dienas laikā, naktī varētu izvēlēties Super Seni Plus.
  2. Pacientiem, kas veic urīnpūšļa vingrinājumus, nav nepieciešami produkti ar augstu absorbēšanas spēju – viņiem vajadzīga aizsardzība gadījumiem, kad viņi nepagūst laikā aiziet uz tualeti, tāpēc viņiem var izrādīties pietiekami efektīvi arī anatomiski atbilstošas formas ieliktnīši (atkarībā no nesaturēšanas pakāpes apjoma).
  3. Ja pacientam ir nelielas urīna noplūdes naktīs, tā vietā, lai lietotu augstas uzsūktspējas autiņbikses, vajadzētu apsvērt higiēnisko paladziņu lietošanu, kas pasargās gultu no slapjuma un ietaupīs gultasveļas mazgāšanas izdevumus.

Ir vērts pielikt pūles absorbējošo materiālu kombinēšanā, jo pateicoties tam, ka tiek novērstas noplūdes, ir iespēja samazināt izdevumus un ietaupīt līdz pat 20%.

UZZINĀT VAIRĀK PA SENI PRODUKTIEM

Plašs mitrumu uzsūcošo produktu klāsts cilvēkiem, kuriem nepieciešama uzticama aizsardzība.

Skatīt produktus

Izvēlēties produktu

Pārdomāts produkts nozīmē gan komfortu pacientam, gan nopietnu izgulējumu rašanās riska mazināšanu, kā arī mazāk darba aprūpētājam. Mēs palīdzēsim izvēlēties produktu.

Izvēlēties produktu

Izvēlēties izmēru

Pareiza produkta izvēle ir ļoti svarīga. Tāpēc esam radījuši vienkāršu rīku „Diagnostika”.

Izvēlēties izmēru

Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

Pieņemt visu
Iestatījumi

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .seni.lv Advertisement 3 months
smvr .seni.lv Analytics 10 years
smuuid .seni.lv Analytics 10 years
_ga .seni.lv Analytics 2 years
_gid .seni.lv Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .seni.lv Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .seni.lv Analytics 1 minute
_smvs .seni.lv Analytics 1 day
_hjFirstSeen .seni.lv Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .seni.lv Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .seni.lv Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony .seni.lv Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .seni.lv Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .seni.lv Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"