Urīna nesaturēšanas cēloņi vīriešiem

Visbiežāk sastopamie urīna nesaturēšanas iemesli vīriešu vidū ir:

  • Ilgstošs spiediens uz urīnpūsli, kas var būt saistīts ar lieko svaru vai sēdošu dzīvesveidu.
  • Urīnpūšļa vai urīnceļu saslimšanas.
  • Urīndzenošu medikamentu lietošana.
  • Andropauze.
  • Ķirurģiska operācija.

Rūpējieties par sevi!

Tā kā urīnizvades sistēmas darbību nodrošina daudzi orgāni, viena elementa darbības traucējumi var ietekmēt pārējos. Ja urīna nesaturēšanas iemesls ir samazināta iegurņa muskuļu elastība, tad to darbību var uzlabot ar dažu vienkāršu vingrinājumu, sauktu par Kēgela vingrinājumiem, palīdzību.

Īpaši jums mēs esam sagatavojuši vienkāršu vingrojumu kompleksu, ko var izpildīt darbā, mājās, vai jebkurā citā vietā, kur atrodaties. Klikšķiniet šeit, lai tos apskatītu. Šo vingrinājumu pozitīvo ietekmi var sajust pavisam īsā laikā.

Apmeklējiet ārstu!

Liels skaits vīriešu piedzīvo vieglu urīna nesaturēšanu. Ja ignorējat problēmu, vieglas urīna nesaturēšanas stāvoklis var pasliktināties. Tāpat mēs neiesakām risināt urīna nesaturēšanu ar sadzīviskiem līdzekļiem.

Ja jums ir urīna nesaturēšana, nevilcinieties – apmeklējiet ārstu, lai noskaidrotu problēmas cēloni, lai to varētu ārstēt. Bieži notiek, ka vīriešiem pēc 50 gadu vecuma simptomātiski palielinās prostata, un urīna nesaturēšana ir vienīgā pazīme, kas liecina, ka zemākajos urīnceļos ir kādas izmaiņas. Bieži vien pietiek tikai ar medikamentozu ārstēšanu, taču reizēm nepieciešama arī ķirurģiska iejaukšanās.

Uzziniet, kā sagatavoties ārsta apmeklējumam, un kāpēc ir vērts lietot Seni Man uroloģiskos ieliktnīšus vīriešiem. Jūs varat arī izlasīt par andropauzi un prostatas palielināšanos, kas ir viena no izplatītākajām problēmām, kas izraisa urīna nesaturēšanu vīriešiem.

>
Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili, lai nodrošinātu lietošanas ērtumu, uzlabotu drošību, kā arī statistikas un mārketinga mērķiem. Jūs varat izmainīt sīkfailu uzstādījumus savā interneta pārlūkprogrammā. Izmantojot šo interneta vietni bez uzstādījumu izmaiņām, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanai. Uzzināt vairāk par sīkfailu politiku »