Urīna nesaturēšanas cēloņi vīriešiem

Visbiežāk sastopamie urīna nesaturēšanas iemesli vīriešu vidū ir:

Rūpējieties par sevi!

Tā kā urīnizvades sistēmas darbību nodrošina daudzi orgāni, viena elementa darbības traucējumi var ietekmēt pārējos. Ja urīna nesaturēšanas iemesls ir samazināta iegurņa muskuļu elastība, tad to darbību var uzlabot ar dažu vienkāršu vingrinājumu, sauktu par Kēgela vingrinājumiem, palīdzību.

Īpaši jums mēs esam sagatavojuši vienkāršu vingrojumu kompleksu, ko var izpildīt darbā, mājās, vai jebkurā citā vietā, kur atrodaties. Klikšķiniet šeit, lai tos apskatītu. Šo vingrinājumu pozitīvo ietekmi var sajust pavisam īsā laikā.

Apmeklējiet ārstu!

Liels skaits vīriešu piedzīvo vieglu urīna nesaturēšanu. Ja ignorējat problēmu, vieglas urīna nesaturēšanas stāvoklis var pasliktināties. Tāpat mēs neiesakām risināt urīna nesaturēšanu ar sadzīviskiem līdzekļiem.

Ja jums ir urīna nesaturēšana, nevilcinieties – apmeklējiet ārstu, lai noskaidrotu problēmas cēloni, lai to varētu ārstēt. Bieži notiek, ka vīriešiem pēc 50 gadu vecuma simptomātiski palielinās prostata, un urīna nesaturēšana ir vienīgā pazīme, kas liecina, ka zemākajos urīnceļos ir kādas izmaiņas. Bieži vien pietiek tikai ar medikamentozu ārstēšanu, taču reizēm nepieciešama arī ķirurģiska iejaukšanās.

Uzziniet, kā sagatavoties ārsta apmeklējumam, un kāpēc ir vērts lietot Seni Man uroloģiskos ieliktnīšus vīriešiem. Jūs varat arī izlasīt par andropauzi un prostatas palielināšanos, kas ir viena no izplatītākajām problēmām, kas izraisa urīna nesaturēšanu vīriešiem.

Mēs izmantojam datu vai sīkfailu failus jūsu pārlūkprogrammā, lai personalizētu un uzlabotu mūsu vietnes lietošanas ērtību, analizētu vietnes darbības, kas palīdz atbalstīt mūsu mārketinga un pārdošanas aktivitātes, personalizētu reklāmu rādīšana, pamatojoties uz informāciju par jūsu interesēm (ieskaitot jūsu darbību mūsu vietnē vai citas vietnes) un jūsu atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz "Es piekrītu un dodos uz vietni", lai pieņemtu visu sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas politiku saskaņā ar sīkdatņu politikā aprakstītajiem iestatījumiem un dotos tieši uz lapu. Ja nevēlaties piekrist visu sīkfailu izmantošanas politikai un šajā ziņā vēlaties mainīt savas preferences, noklikšķiniet uz COOKIES POLICY, lai mainītu sīkfailu iestatījumus.

Es piekrītu COOKIES POLITIKA