Starptautiskā ilgtermiņa aprūpes konference

Kopš 1998. gada mēs esam organizējuši Starptautisko ilgtermiņa aprūpes konferenci Toruņā – regulāru tikšanos, kurā sanāk kopā vadošie hroniski slimu cilvēku, invalīdu un vecāka gadagājuma cilvēku ilgtermiņa aprūpes speciālisti.

Tas ir vienīgais zinātniskais pasākums Polijā, kas veltīts ilgtermiņa aprūpei, kas katru gadu pulcina gandrīz tūkstoti dalībnieku no visas Eiropas. Šie cilvēki ir līderi savā darbības sfērā, kas vērš sabiedrības un valdību uzmanību uz to, cik svarīga ilgtermiņa aprūpes attīstība pasaulē, īpaši kad sastopamies ar sabiedrības novecošanas fenomenu. Pateicoties šiem cilvēkiem, arvien vairāk tiek runāts par profesionālas palīdzības nodrošināšanu tiem, kam tā vajadzīga. Profesionāļu tikšanās ļauj dalīties pieredzē, diskutēt par ilgtermiņa aprūpes modeļiem un piedāvāto pakalpojumu standartiem dažādās Eiropas valstīs. Ir iespējams mācīties no piemēriem un izmantot risinājumus, kas devuši pozitīvus rezultātus iestādēs visā Eiropā. Konference notiek katru gadu Septembrī.

Pasākuma galvenie partneri:

Cilvēki, kas ir ieinteresēti piedalīties konferencē, ir laipni aicināti apmeklēt šo mājaslapu: Konference

Mēs izmantojam datu vai sīkfailu failus jūsu pārlūkprogrammā, lai personalizētu un uzlabotu mūsu vietnes lietošanas ērtību, analizētu vietnes darbības, kas palīdz atbalstīt mūsu mārketinga un pārdošanas aktivitātes, personalizētu reklāmu rādīšana, pamatojoties uz informāciju par jūsu interesēm (ieskaitot jūsu darbību mūsu vietnē vai citas vietnes) un jūsu atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz "Es piekrītu un dodos uz vietni", lai pieņemtu visu sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas politiku saskaņā ar sīkdatņu politikā aprakstītajiem iestatījumiem un dotos tieši uz lapu. Ja nevēlaties piekrist visu sīkfailu izmantošanas politikai un šajā ziņā vēlaties mainīt savas preferences, noklikšķiniet uz COOKIES POLICY, lai mainītu sīkfailu iestatījumus.

Es piekrītu COOKIES POLITIKA