Starptautiskā ilgtermiņa aprūpes konference

Kopš 1998. gada mēs esam organizējuši Starptautisko ilgtermiņa aprūpes konferenci Toruņā – regulāru tikšanos, kurā sanāk kopā vadošie hroniski slimu cilvēku, invalīdu un vecāka gadagājuma cilvēku ilgtermiņa aprūpes speciālisti.

Tas ir vienīgais zinātniskais pasākums Polijā, kas veltīts ilgtermiņa aprūpei, kas katru gadu pulcina gandrīz tūkstoti dalībnieku no visas Eiropas. Šie cilvēki ir līderi savā darbības sfērā, kas vērš sabiedrības un valdību uzmanību uz to, cik svarīga ilgtermiņa aprūpes attīstība pasaulē, īpaši kad sastopamies ar sabiedrības novecošanas fenomenu. Pateicoties šiem cilvēkiem, arvien vairāk tiek runāts par profesionālas palīdzības nodrošināšanu tiem, kam tā vajadzīga. Profesionāļu tikšanās ļauj dalīties pieredzē, diskutēt par ilgtermiņa aprūpes modeļiem un piedāvāto pakalpojumu standartiem dažādās Eiropas valstīs. Ir iespējams mācīties no piemēriem un izmantot risinājumus, kas devuši pozitīvus rezultātus iestādēs visā Eiropā. Konference notiek katru gadu Septembrī.

Pasākuma galvenie partneri:

  • Polijas Gerontoloģijas Biedrība
  • Polijas Ilgstošas aprūpes darbinieku biedrība
  • Eiropas Veco ļaužu ilgstošas aprūpes pakalpojumu sniedzēju un direktoru asociācija.

Cilvēki, kas ir ieinteresēti piedalīties konferencē, ir laipni aicināti apmeklēt šo mājaslapu: Konference

>
Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili, lai nodrošinātu lietošanas ērtumu, uzlabotu drošību, kā arī statistikas un mārketinga mērķiem. Jūs varat izmainīt sīkfailu uzstādījumus savā interneta pārlūkprogrammā. Izmantojot šo interneta vietni bez uzstādījumu izmaiņām, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanai. Uzzināt vairāk par sīkfailu politiku »