SMARŽAS KONTROLE

Odour Stop apzīmējums ir atrodams uz visiem Seni absorbējošajiem izstrādājumiem. Odour Stop ir absorbējošajā vidusslānī esošā superabsorbenta specifiska īpatnība. Superabsorbents saista nepatīko aromātu un mitrumu autiņbiksīšu iekšienē. Ko tas nozīmē?
Baktērijas, kas izraisa urīna noārdīšanos, ir atbildīgas par nepatīkamā aromāta rašanos. Superabsorbentam ir spēcīgas absorbēšanas spējas. Tas uzsūc šķidrumu un saista to, veidojot gelu. Pateicoties šai īpašībai superabsorbents samazina nepatīkama aromāta izplatīšanos.

Mēs izmantojam datu vai sīkfailu failus jūsu pārlūkprogrammā, lai personalizētu un uzlabotu mūsu vietnes lietošanas ērtību, analizētu vietnes darbības, kas palīdz atbalstīt mūsu mārketinga un pārdošanas aktivitātes, personalizētu reklāmu rādīšana, pamatojoties uz informāciju par jūsu interesēm (ieskaitot jūsu darbību mūsu vietnē vai citas vietnes) un jūsu atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz "Es piekrītu un dodos uz vietni", lai pieņemtu visu sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas politiku saskaņā ar sīkdatņu politikā aprakstītajiem iestatījumiem un dotos tieši uz lapu. Ja nevēlaties piekrist visu sīkfailu izmantošanas politikai un šajā ziņā vēlaties mainīt savas preferences, noklikšķiniet uz COOKIES POLICY, lai mainītu sīkfailu iestatījumus.

Es piekrītu COOKIES POLITIKA