SLAPJUMA INDIKATORS

Slapjuma indikators ir vienkāršs, taču ļoti efektīvs risinājums produktos, kas tiek lietoti vidējas un stipras nesaturēšanas gadījumos, pateicoties kuram jūs varat pārbaudīt, vai produkts jau ir lietots, vai nav. Īpaši svarīgi tas ir nesaturošu cilvēku aprūpētājiem – viņi var pārbaudīt, vai autiņbikses ir jāmaina, pat neatverot tās.

Kā izskatās indikators

Slapjuma indikators Seni produktos ir redzams uz produkta ārējā slāņa, līdzās absorbējošajam iekšējam slānim. Dažādos Seni produktos tam var būt atšķirīgs izskats:

  • dzeltena svītra (-s),
  • ciparu un burtu kombinācija.

Dažiem produktiem tiek izmantotas abas formas.

Kā indikators strādā

Indikators mainās, saskaroties ar mitrumu produkta iekšpusē, apdruka izplūst, un dzeltenās svītras maina krāsu, kļūstot zaļgani zilas. Izplūšana / krāsas maiņa 50-80% indikatora garuma liecina, ka produkts jāmaina pret jaunu. Abi indikatora veidi tiek uzklāti produkta iekšpusē, tāpēc nav jābaidās no drēbju vai gultas veļas nosmērēšanas.

Burtu / ciparu indikatora papildus funkcija

Ciparu un burtu kombinācijas formas indikatoram ir vēl otrs uzdevums. Tas ne tikai rāda, kad jāmaina produkts, bet arī informē par to. Jūs varat atrast gan pilnu produkta nosaukumu un izmēru, gan izgatavošanas datumu un stundu. Šie dati ir svarīgi, kad sazināties ar ražotāju saistībā ar produktu.

>
Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili, lai nodrošinātu lietošanas ērtumu, uzlabotu drošību, kā arī statistikas un mārketinga mērķiem. Jūs varat izmainīt sīkfailu uzstādījumus savā interneta pārlūkprogrammā. Izmantojot šo interneta vietni bez uzstādījumu izmaiņām, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanai. Uzzināt vairāk par sīkfailu politiku »