Seni San un Seni V

Lai pareizi nofiksētu anatomiski pielāgotas formas ieliktņus, jums vajadzīgas atbilstoša izmēra saturošās apakšbikses. Anatomiski pielāgotas formas ieliktņi pirms lietošanas jāaktivizē.

Produkta fiksēšana stāvot kājās – patstāvīgi vai ar aprūpētāja palīdzību

san_seni_stojka.jpg

Novelciet saturošās bikses līdz gurnu vidum. Aktivizējiet produktu pirms uzlikšanas. Ielieciet anatomiski pielāgotas formas ieliktni starp kājām, ar absorbējošo pusi uz augšu. Atcerieties, ka autiņbikšu platākā daļa ir aizmugurē, bet šaurākā – priekšā.

Aprūpētāja ievērībai: Jūs varat nofiksēt ieliktni no priekšas vai aizmugures – izvēlieties, kurš veids ir ērtāks dotajā situācijā, lai saudzētu muguru. Pārliecinieties, ka cilvēkam, kuru aprūpējat, ir kaut kas, pret ko atspiesties – tas var būt skapītis vai izlietne. Cilvēks, kuru aprūpējat, var palīdzēt jums nofiksēt autiņbikses, pieturot tās uz vēdera.

Sakārtojot anatomiski pielāgotas formas ieliktni, pārliecinieties, ka tas cieši pieguļ ķermenim. Pārliecinieties, ka ieliktnis labi pieguļ kājstarpē. Pavelciet uz augšu saturošās apakšbikses, lai tās noturētu autiņbikses vietā.

Aprūpētāja ievērībai: Pārliecinieties, ka slapjuma indikators ir vienā līnijā ar mugurkaulu.

Pēc tam, kad esat pavilkuši uz augšu saturošās bikses, sakārtojiet autiņbikses, pārliecinieties, ka tās labi pieguļ un malas nav ielocījušās. Sarullējiet izlietoto ieliktni un izmetiet atkritumu tvertnē. Nemetiet izmantoto produktu tualetē.

Produkta fiksēšana guļošam cilvēkam

Stāvot blakus gultai, novelciet bikses līdz gurnu vidum. Salieciet vienu kāju ceļgalā.

Piezīme: Ja esat pacientam labajā pusē, salieciet kreiso kāju; ja esat kreisajā pusē, salieciet labo kāju. Aktivizējiet produktu pirms uzlikšanas.

Pagrieziet pacientu uz sāniem, un pēc higiēnas procedūrām ielieciet aktivizētu anatomiski pielāgotas formas ieliktni starp viņa kājām, liekot absorbējošo pusi uz augšu.

Piezīme: Ieliktņa platākā daļa ir jāliek uz aizmuguri, bet šaurākā – uz priekšu. Jūs varat nofiksēt ieliktni no priekšas vai aizmugures, izvēlieties, kura metode ir piemērotāka dotajā situācijā, lai saudzētu jūsu muguru.

Atlociet anatomiski pielāgotas formas ieliktņa aizmugurējo daļu, lai nodrošinātu, ka tas labi pieguļ, pārliecinieties, ka slapjuma indikators ir vienā līnijā ar mugurkaulu. Izvelciet priekšā ieliktņa priekšējo daļu, sakārtojot to kājstarpē. Apveliet pacientu uz muguras un uzvelciet saturošās apakšbikses, viegli paceļot viņu no sāniem. Sarullējiet izlietoto ieliktni un izmetiet atkritumu tvertnē. Nemetiet izmantoto produktu tualetē.

Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

Pieņemt visu
Iestatījumi

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .seni.lv Advertisement 3 months
smvr .seni.lv Analytics 10 years
smuuid .seni.lv Analytics 10 years
_ga .seni.lv Analytics 2 years
_gid .seni.lv Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .seni.lv Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .seni.lv Analytics 1 minute
_smvs .seni.lv Analytics 1 day
_hjFirstSeen .seni.lv Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .seni.lv Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .seni.lv Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony .seni.lv Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .seni.lv Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .seni.lv Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"