Seni Optima

Piezīme: Viscaur gaisa caurlaidīgās autiņbikšu regulējamās gurnu lentas ir jāaktivizē pirms uzlikšanas.

Fiksējiet viscaur gaisa caurlaidīgās autiņbikses pie ķermeņa, esot stāvus – patstāvīgi vai ar kopēja palīdzību

seni_optima_stojka.jpg

Uzlieciet aktivizētās viscaur gaisa caurlaidīgās autiņbikses ar absorbējošo daļu pret dibenu tā, lai gurnu lentas atrastos virspusē. Pārlieciet lentas pāri gūžām, sākot ar kreiso. Uz labās gūžas ir stiprinājums (A), ar kura palīdzību var regulēt autiņbikšu vidukļa izmēru.

Piezīme: gurnu lentas ir labi jānoregulē – tās nedrīkst iespiesties ādā vai būt pārāk vaļīgas.

Pēc tam, kad esat noslēguši stiprinājumu labajā pusē, lieciet ieliktni starp kājām un pavelciet uz priekšu. Aiztaisiet ieliktni, priekšā savienojot gurnu lentu ar diviem līmlentas stiprinājumiem (B). Pārliecinieties, ka autiņbikses labi pieguļ ķermenim, neiespiežas cirkšņos, un ka iekšējās malas nav salocījušās.

Piezīme: Jūs varat noslēgt un atvērt autiņbikses ja nepieciešams.

Sarullējiet izlietotās autiņbikses un izmetiet atkritumu tvertnē. Nemetiet izmantoto produktu tualetē.

Produkta fiksēšana guļošam cilvēkam

seni_optima_lezy.jpg

Stāviet pie gultas malas un salieciet vienu kāju ceļgalā.

Piezīme: Ja esat pacientam labajā pusē, salieciet kreiso kāju; ja esat kreisajā pusē, salieciet labo kāju.

Pagrieziet pacientu uz sāniem, un pēc higiēnas procedūru veikšanas, novietojiet aktivizētās autiņbikses aiz pacienta. Lēnām novietojiet pacientu uz autiņbiksēm. Noregulējiet gurnu lentas uz pacienta vidukļa. Sāciet ar kreiso lentu, un tad ķerieties pie labās – pēc regulēšanas noslēdziet stiprinājumu (A), kas atrodas labās lentas galā.

Piezīme: Gurnu lentām jābūt labi noregulētām, tās nedrīkst iespiesties ādā vai būt pārāk vaļīgas.

Pavelciet uz augšu autiņbikšu priekšējo daļu un pielāgojiet to cirkšņa daļā. Nostipriniet autiņbikšu priekšējo daļu ar līmlentas stiprinājumiem (B). Pārliecinieties, ka autiņbikses labi pieguļ ķermenim, neiespiežoties ādā, pārbaudiet arī sānu malas – tās nedrīkst salocīties.

Piezīme: Jūs varat attaisīt un vēlreiz aiztaisīt autiņbikšu priekšējo daļu, ja tas ir nepieciešams.

Sarullējiet izlietotās autiņbikses un izmetiet atkritumu tvertnē. Nemetiet izmantoto produktu tualetē.

Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

Ustawienia
Pieņemt visu

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .seni.lv Advertisement 3 months
smvr .seni.lv Analytics 10 years
smuuid .seni.lv Analytics 10 years
_ga .seni.lv Analytics 2 years
_gid .seni.lv Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .seni.lv Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .seni.lv Analytics 1 minute
_smvs .seni.lv Analytics 1 day
_hjFirstSeen .seni.lv Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .seni.lv Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .seni.lv Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony .seni.lv Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .seni.lv Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .seni.lv Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"