Seni Optima

Piezīme: Viscaur gaisa caurlaidīgās autiņbikšu regulējamās gurnu lentas ir jāaktivizē pirms uzlikšanas.

Fiksējiet viscaur gaisa caurlaidīgās autiņbikses pie ķermeņa, esot stāvus – patstāvīgi vai ar kopēja palīdzību

seni_optima_stojka.jpg

Uzlieciet aktivizētās viscaur gaisa caurlaidīgās autiņbikses ar absorbējošo daļu pret dibenu tā, lai gurnu lentas atrastos virspusē. Pārlieciet lentas pāri gūžām, sākot ar kreiso. Uz labās gūžas ir stiprinājums (A), ar kura palīdzību var regulēt autiņbikšu vidukļa izmēru.

Piezīme: gurnu lentas ir labi jānoregulē – tās nedrīkst iespiesties ādā vai būt pārāk vaļīgas.

Pēc tam, kad esat noslēguši stiprinājumu labajā pusē, lieciet ieliktni starp kājām un pavelciet uz priekšu. Aiztaisiet ieliktni, priekšā savienojot gurnu lentu ar diviem līmlentas stiprinājumiem (B). Pārliecinieties, ka autiņbikses labi pieguļ ķermenim, neiespiežas cirkšņos, un ka iekšējās malas nav salocījušās.

Piezīme: Jūs varat noslēgt un atvērt autiņbikses ja nepieciešams.

Sarullējiet izlietotās autiņbikses un izmetiet atkritumu tvertnē. Nemetiet izmantoto produktu tualetē.

Produkta fiksēšana guļošam cilvēkam

seni_optima_lezy.jpg

Stāviet pie gultas malas un salieciet vienu kāju ceļgalā.

Piezīme: Ja esat pacientam labajā pusē, salieciet kreiso kāju; ja esat kreisajā pusē, salieciet labo kāju.

Pagrieziet pacientu uz sāniem, un pēc higiēnas procedūru veikšanas, novietojiet aktivizētās autiņbikses aiz pacienta. Lēnām novietojiet pacientu uz autiņbiksēm. Noregulējiet gurnu lentas uz pacienta vidukļa. Sāciet ar kreiso lentu, un tad ķerieties pie labās – pēc regulēšanas noslēdziet stiprinājumu (A), kas atrodas labās lentas galā.

Piezīme: Gurnu lentām jābūt labi noregulētām, tās nedrīkst iespiesties ādā vai būt pārāk vaļīgas.

Pavelciet uz augšu autiņbikšu priekšējo daļu un pielāgojiet to cirkšņa daļā. Nostipriniet autiņbikšu priekšējo daļu ar līmlentas stiprinājumiem (B). Pārliecinieties, ka autiņbikses labi pieguļ ķermenim, neiespiežoties ādā, pārbaudiet arī sānu malas – tās nedrīkst salocīties.

Piezīme: Jūs varat attaisīt un vēlreiz aiztaisīt autiņbikšu priekšējo daļu, ja tas ir nepieciešams.

Sarullējiet izlietotās autiņbikses un izmetiet atkritumu tvertnē. Nemetiet izmantoto produktu tualetē.

Mēs izmantojam datu vai sīkfailu failus jūsu pārlūkprogrammā, lai personalizētu un uzlabotu mūsu vietnes lietošanas ērtību, analizētu vietnes darbības, kas palīdz atbalstīt mūsu mārketinga un pārdošanas aktivitātes, personalizētu reklāmu rādīšana, pamatojoties uz informāciju par jūsu interesēm (ieskaitot jūsu darbību mūsu vietnē vai citas vietnes) un jūsu atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz "Es piekrītu un dodos uz vietni", lai pieņemtu visu sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas politiku saskaņā ar sīkdatņu politikā aprakstītajiem iestatījumiem un dotos tieši uz lapu. Ja nevēlaties piekrist visu sīkfailu izmantošanas politikai un šajā ziņā vēlaties mainīt savas preferences, noklikšķiniet uz COOKIES POLICY, lai mainītu sīkfailu iestatījumus.

Es piekrītu COOKIES POLITIKA