Praktiski padomi

Labākais veids, kā risināt nesaturēšanu ir rīkoties soli pa solim. Dažas darbības, kam sākotnēji nav saskatāma saistība ar problēmu, var būt ļoti nozīmīgas abiem – gan kopējam, gan gulošajam pacientam. Pozitīva attieksme un vēlēšanās ieviest pozitīvas izmaiņas dzīvē ir visbūtiskākās.

Kā man iesākt?

Uzņemiet pietiekami daudz šķidruma

Organismam ir nepieciešama tā dienas šķidruma deva, lai tas varētu atbilstoši funkcionēt – to ir svarīgi atcerēties arī tad, ja ir urīna nesaturēšana. Atkarībā no vecuma, dzimuma, apkārtējās vides temperatūras vai ikdienas aktivitātes, mainās nepieciešamais šķidruma daudzums, taču organisms ir spējīgs paziņot, ja tam nepieciešams papildus šķidrums. Ir svarīgi reaģēt uz organisma dotām pazīmēm, paturot prātā dažas būtiskas lietas.

Atcerieties:

Piezīme: Dažām zāļu tējām, piemēram, nātru tējai, ir urīndzenošs efekts. Arī daži augļi, piemēram, arbūzs, iedarbojas līdzīgi.

Šķidrumu ierobežošana, lai risinātu urīna nesaturēšanu, ir rīcība ar pretēju efektu. Aizmirstiet par to. Mazāk dzerot urinācija samazinās, taču samazinās arī urīnpūšļa kapacitāte, kas var novest pie poliūrijas (pieaug nepieciešamības urinēt biežums). Tas nozīmē, kas vajadzība urinēt būs jūtama biežāk, pat tad, kad urīnpūslis nav pilns.

Nepietiekama šķidruma uzņemšana noved pie dehidrācijas, kas ir īpaši bīstama zīdaiņiem un veciem cilvēkiem.

Dehidrācijas pamata simptomi:

Progresējošas dehidrācijas simptomi ir pastiprināts enerģijas zudums un psihomotoriski traucējumi. Progresējoša dehidrācija ir nopietns drauds cilvēka veselībai.

Ievērojiet veselīgus ēšanas ieradumus un rūpējieties, lai jūsu ķermenis tiek atbrīvots no liekā regulāri

Ievērojiet veselīgus ēšanas ieradumus, kas nodrošina organismu ar visām nepieciešamajām barības vielām, tas palīdz veselībai un ļauj izvairīties no gremošanas problēmām. Nepareizas ēšanas izraisīti bieži aizcietējumi paplašina gremošanas trakta noslēdzošo posmu. Tas var radīt spiedienu uz urīnpūsli un kairināt to, tādējādi ierobežojot tā kapacitāti. Vēl jo vairāk, pastiprināts spiediens uz urīnizvadkanālu var apgrūtināt urīnpūšļa iztukšošanu, kas var novest pie pārplūdes nesaturēšanas.

Daži veselīgas ēšanas noteikumi, kas palīdzēs izvairīties no gremošanas problēmām:

Uzmaniet savu svaru

Liekais svars var būt viens no urīna nesaturēšanas iemesliem. Palielināts tauku daudzums vēdera rajonā novājina iegurņa muskuļus un rada pastiprinātu spiedienu uz iekšējiem orgāniem, ieskaitot urīnpūsli. Ir būtiski zaudēt kaut dažus liekos kilogramus.

Svara zaudēšana ir grūts uzdevums, bet tas nav neiespējami. Veselīgākais veids svara zaudēšanai ir darīt to pakāpeniski, ievērojot veselīgus ēšanas ieradumus un regulāri vingrojot. Cilvēkiem, kam nav iespējams vingrot, ieteicamas citas fiziskās aktivitātes formas, piemēram, pastaigas, kas arī atstāj pozitīvu iespaidu uz garastāvokli.

Pielāgojiet savu vidi

Viens no nozīmīgākajiem faktoriem, lai cilvēks, kuru skar urīna nesaturēšana, justos labi, ir nodrošināt vieglu piekļuvi tualetei. Apkārtnes pielāgošana ir ļoti būtiska cilvēkiem ar ierobežotām kustībām. Zinot, ka ceļš uz tualeti ir vienkāršs un viegls, samazina stresu, ejot uz tualeti, kas ļauj samazināt nesaturēšanas gadījumus.

Kas var palīdzēt?

Pielietojiet profilaktisku ārstēšanu

Nedaudz piepūles, parūpējoties par profilaksi, var ietaupīt jums daudz sāpju grūtību, ko rada urīnceļu infekcijas vai ādas kairinājumi, kas var pāraugt izgulējumos. Gulošiem cilvēkiem ir samazināta imunitāte, gulošu cilvēku āda ir pakļauta kairinošajai urīna iedarbībai. Ir būtiski pievērst īpašu uzmanību higiēnai.

Atcerieties:

Šeit varat lasīt vairāk par atbilstošu higiēnu cilvēkiem, kuram ir urīna nesaturēšana.

Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

Pieņemt visu
Iestatījumi

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .seni.lv Advertisement 3 months
smvr .seni.lv Analytics 10 years
smuuid .seni.lv Analytics 10 years
_ga .seni.lv Analytics 2 years
_gid .seni.lv Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .seni.lv Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .seni.lv Analytics 1 minute
_smvs .seni.lv Analytics 1 day
_hjFirstSeen .seni.lv Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .seni.lv Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .seni.lv Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony .seni.lv Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .seni.lv Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .seni.lv Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"