Padomi bērna vecākiem

Jo vecāks bērns, jo apkaunojošāka viņam ir sajūta, ka viņa fizioloģiskās funkcijas nedarbojas tā, kā tam vajadzētu būt. Neatkarīgi no tā, vai nesaturēšanas gadījumi ir naktīs, vai tie gadās arī dienas laikā, vecākiem ir nozīmīga loma šajā situācijā. Viņiem ir jādara viss, lai bērns neizolētos no apkārtējās vides sava stāvokļa dēļ, un viņiem ir jāpalīdz bērnam atbrīvoties no vainas apziņas.

Atmosfēra, ko rada vecāki un bērnam apkārt esošā vide, attiecībā uz šo jautājumu, ietekmēs visu bērna turpmāko dzīvi.

Bērnos, kas mēdz apslapināties, varam vērot sekojošo:

Pirmkārt, ir nepieciešams apmierināt bērna vajadzību pēc atbalsta un pieņemšanas, un ir svarīgi apzināties situāciju, kādā bērns atrodas.

Ko jūs varat darīt, lai palīdzētu?

Mājās
Ārā

Mēs izmantojam datu vai sīkfailu failus jūsu pārlūkprogrammā, lai personalizētu un uzlabotu mūsu vietnes lietošanas ērtību, analizētu vietnes darbības, kas palīdz atbalstīt mūsu mārketinga un pārdošanas aktivitātes, personalizētu reklāmu rādīšana, pamatojoties uz informāciju par jūsu interesēm (ieskaitot jūsu darbību mūsu vietnē vai citas vietnes) un jūsu atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz "Es piekrītu un dodos uz vietni", lai pieņemtu visu sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas politiku saskaņā ar sīkdatņu politikā aprakstītajiem iestatījumiem un dotos tieši uz lapu. Ja nevēlaties piekrist visu sīkfailu izmantošanas politikai un šajā ziņā vēlaties mainīt savas preferences, noklikšķiniet uz COOKIES POLICY, lai mainītu sīkfailu iestatījumus.

Es piekrītu COOKIES POLITIKA