Izvēlies pareizo produktu

Pareizai produktu izvēlei ir ļoti liela nozīme, jo lietotāja komforts būs no tās atkarīgs. Pirmais solis ir noteikt, kāds ir urīna nesaturēšanas līmenis, ar kuru jums jāsaskaras. Nesaturēšanas līmenis, noplūžu biežums un neatkarības pakāpe, kāda ir dotajai personai, noteiks ieliktņa vai autiņbikšu izvēli.

PIEZĪME! Daudzos gadījumos cilvēki izmanto produktus, kas nav piemēroti viņu stāvoklim – cilvēki ar vieglu urīna nesaturēšanu izmanto anatomiski pielāgotus ieliktņus, kas ir dārgāki, un ir piemēroti vidējai vai stiprai urīna nesaturēšanai, jo produkta lielākā absorbētspēja dod lielāku drošības sajūtu. Ir lietderīgi aprēķināt, kādu uzsūktspējas līmeņa produktu nepieciešams izvēlēties.

Pareizi izraudzīts produkts ne tikai nodrošinās ikdienas komfortu, bet arī palīdzēs izvairīties no nevajadzīgiem izdevumiem.

Kā noteikt nepieciešamo uzsūktspējas līmeni?

Vislabāk šim nolūkam izmantot dienasgrāmatu, kas atvieglo urīna nesaturēšanas līmeņa noteikšanu.

Pirms uzsākat aprēķinus, ir būtiski ņemt vērā sekojošus faktorus:

  • Urīnpūslis spēj noturēt līdz 500 ml urīna
  • Nepieciešamību urinēt mēs jūtam, kad urīnpūslis ir piepildījies līdz 1/3 no tā kapacitātes
  • Parasti mēs atbrīvojamies apmēram no 200 ml urīna, iztukšojot urīnpūsli
  • Ir svarīgi ņemt vērā, cik daudz šķidruma tiek patērēts
  • Parasti mēs izvadām apmēram 80% no uzņemtā šķidruma (ūdens, zupa, tēja, sula), ko uzņemam
  • Būtiska nozīme urīnu nesaturošai personai ir arī kustību spējas līmenim, tas raksturo faktu, cik bieži šī persona pagūst laicīgi aiziet uz tualeti.

Zemāk ir piemērs pareizai produkta izvēlei, balstoties uz atbilstoši veiktiem ierakstiem urinācijas dienasgrāmatā, veicot vienas dienas novērošanu.

Aprēķins: Sieviete, ierobežotas kustības, apmeklē tualeti vienīgi ar kopēja palīdzību.

Uzņemtā šķidruma daudzums
1450 ml
Izvadītā šķidruma daudzums (parasti 80% no uzņemtā šķidruma)
80% no 1450ml = 1160ml
izvadītais urīns tualetē (apmēram 200 ml vienā reizē)
3 reizes 200ml = 600ml
urīna nesaturēšana
1160ml – 600ml (WC) = 560ml
4 stundu vidējais
560 ml/24h = 93 ml vairāk kā 4 stundās

Ieteicamā produkta izvēle:

93ml/4h iekļaujas “vieglas nesaturēšanas” līmenī, tāpēc jāizvēlas atbilstošs produkts no vieglas nesaturēšanas risināšanas līnijas, un Seni Lady uroloģiskie ieliktnīši atbilst aprakstam. Īsumā Lai atvieglotu produkta izvēli, esam radījuši speciālu anketu, kas palīdzēs jums izvēlēties pareizo produktu. Veiciet diagnostiku.

>
Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili, lai nodrošinātu lietošanas ērtumu, uzlabotu drošību, kā arī statistikas un mārketinga mērķiem. Jūs varat izmainīt sīkfailu uzstādījumus savā interneta pārlūkprogrammā. Izmantojot šo interneta vietni bez uzstādījumu izmaiņām, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanai. Uzzināt vairāk par sīkfailu politiku »