Izvēlies pareizo produktu

Pareizai produktu izvēlei ir ļoti liela nozīme, jo lietotāja komforts būs no tās atkarīgs. Pirmais solis ir noteikt, kāds ir urīna nesaturēšanas līmenis, ar kuru jums jāsaskaras. Nesaturēšanas līmenis, noplūžu biežums un neatkarības pakāpe, kāda ir dotajai personai, noteiks ieliktņa vai autiņbikšu izvēli.

PIEZĪME! Daudzos gadījumos cilvēki izmanto produktus, kas nav piemēroti viņu stāvoklim – cilvēki ar vieglu urīna nesaturēšanu izmanto anatomiski pielāgotus ieliktņus, kas ir dārgāki, un ir piemēroti vidējai vai stiprai urīna nesaturēšanai, jo produkta lielākā absorbētspēja dod lielāku drošības sajūtu. Ir lietderīgi aprēķināt, kādu uzsūktspējas līmeņa produktu nepieciešams izvēlēties.

Pareizi izraudzīts produkts ne tikai nodrošinās ikdienas komfortu, bet arī palīdzēs izvairīties no nevajadzīgiem izdevumiem.

Kā noteikt nepieciešamo uzsūktspējas līmeni?

Vislabāk šim nolūkam izmantot dienasgrāmatu, kas atvieglo urīna nesaturēšanas līmeņa noteikšanu.

Pirms uzsākat aprēķinus, ir būtiski ņemt vērā sekojošus faktorus:

Zemāk ir piemērs pareizai produkta izvēlei, balstoties uz atbilstoši veiktiem ierakstiem urinācijas dienasgrāmatā, veicot vienas dienas novērošanu.

Aprēķins: Sieviete, ierobežotas kustības, apmeklē tualeti vienīgi ar kopēja palīdzību.

Uzņemtā šķidruma daudzums
1450 ml
Izvadītā šķidruma daudzums (parasti 80% no uzņemtā šķidruma)
80% no 1450ml = 1160ml
izvadītais urīns tualetē (apmēram 200 ml vienā reizē)
3 reizes 200ml = 600ml
urīna nesaturēšana
1160ml – 600ml (WC) = 560ml
4 stundu vidējais
560 ml/24h = 93 ml vairāk kā 4 stundās

Ieteicamā produkta izvēle:

93ml/4h iekļaujas “vieglas nesaturēšanas” līmenī, tāpēc jāizvēlas atbilstošs produkts no vieglas nesaturēšanas risināšanas līnijas, un Seni Lady uroloģiskie ieliktnīši atbilst aprakstam. Īsumā Lai atvieglotu produkta izvēli, esam radījuši speciālu anketu, kas palīdzēs jums izvēlēties pareizo produktu. Veiciet diagnostiku.

Mēs izmantojam datu vai sīkfailu failus jūsu pārlūkprogrammā, lai personalizētu un uzlabotu mūsu vietnes lietošanas ērtību, analizētu vietnes darbības, kas palīdz atbalstīt mūsu mārketinga un pārdošanas aktivitātes, personalizētu reklāmu rādīšana, pamatojoties uz informāciju par jūsu interesēm (ieskaitot jūsu darbību mūsu vietnē vai citas vietnes) un jūsu atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz "Es piekrītu un dodos uz vietni", lai pieņemtu visu sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas politiku saskaņā ar sīkdatņu politikā aprakstītajiem iestatījumiem un dotos tieši uz lapu. Ja nevēlaties piekrist visu sīkfailu izmantošanas politikai un šajā ziņā vēlaties mainīt savas preferences, noklikšķiniet uz COOKIES POLICY, lai mainītu sīkfailu iestatījumus.

Es piekrītu COOKIES POLITIKA