Izvēlies izmēru

Pareiza izvēle balstās ne tikai uz produkta kategoriju, bet arī ir atkarīga no izmēra.

Slikti pieguļošas autiņbikses var ietekmēt lietotāja veselību un palielināt izdevumus.

Autiņbikses, kas ir par mazu, var rīvēt ādu, radot nepatīkamus noberzumus uz vidukļa vai cirkšņos, un var izraisīt ādas kairinājumu, īpaši gadījumos, kad pacients ir gulošs, var veidot brūces, kas ir grūti dziedējamas.

Ja autiņbikses ir par lielu, tās nepieguļ ķermenim, kas parasti noved pie sānu noplūdēm. Tas ne tikai samazina komfortu, bet arī palielina gultas veļas mazgāšanas izdevumus.

Bieži gadās, ka pārāk lielas autiņbikses tiek izraudzītas domājot, ka tas dod papildu aizsardzību. Taču, lai produkts būtu stiprāk absorbējošs, tam jābūt pareiza izmēra.

Labi pieguļošas autiņbikses nodrošina:

  • Lielāku komfortu lietotājam
  • Mazāk darba mainot gultas veļu
  • Samazina veļas mazgāšanas izdevumus.

Kā izvēlēties pareizo izmēru?

Tas ir vienkārši – izvēloties uroloģiskos ieliktņus vai anatomiskas formas ieliktņus, pievērsiet uzmanību to uzsūktspējai. Gadījumos, kad jāizvēlas absorbējošie produkti no slēgtām vai daļēji atvērtām sistēmām, izmantojiet šo sagatavoto kalkulatoru. Šis kalkulators aprēķinās nepieciešamo izmēru, balstoties uz 3 informācijas detaļām.
  • Izvēlieties sevi interesējošo produktu kategoriju.
  • Norādiet vidukļa apkārtmēru.
  • Norādiet gurnu apkārtmēru.

Jūs varat izmantot arī izmēru tabulu, kas norādīta uz katra Seni absorbējošo produktu iepakojuma.

>
Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili, lai nodrošinātu lietošanas ērtumu, uzlabotu drošību, kā arī statistikas un mārketinga mērķiem. Jūs varat izmainīt sīkfailu uzstādījumus savā interneta pārlūkprogrammā. Izmantojot šo interneta vietni bez uzstādījumu izmaiņām, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanai. Uzzināt vairāk par sīkfailu politiku »