Izvēlies izmēru

Pareiza izvēle balstās ne tikai uz produkta kategoriju, bet arī ir atkarīga no izmēra.

Slikti pieguļošas autiņbikses var ietekmēt lietotāja veselību un palielināt izdevumus.

Autiņbikses, kas ir par mazu, var rīvēt ādu, radot nepatīkamus noberzumus uz vidukļa vai cirkšņos, un var izraisīt ādas kairinājumu, īpaši gadījumos, kad pacients ir gulošs, var veidot brūces, kas ir grūti dziedējamas.

Ja autiņbikses ir par lielu, tās nepieguļ ķermenim, kas parasti noved pie sānu noplūdēm. Tas ne tikai samazina komfortu, bet arī palielina gultas veļas mazgāšanas izdevumus.

Bieži gadās, ka pārāk lielas autiņbikses tiek izraudzītas domājot, ka tas dod papildu aizsardzību. Taču, lai produkts būtu stiprāk absorbējošs, tam jābūt pareiza izmēra.

Labi pieguļošas autiņbikses nodrošina:

Kā izvēlēties pareizo izmēru?

Tas ir vienkārši – izvēloties uroloģiskos ieliktņus vai anatomiskas formas ieliktņus, pievērsiet uzmanību to uzsūktspējai. Gadījumos, kad jāizvēlas absorbējošie produkti no slēgtām vai daļēji atvērtām sistēmām, izmantojiet šo sagatavoto kalkulatoru. Šis kalkulators aprēķinās nepieciešamo izmēru, balstoties uz 3 informācijas detaļām.

Jūs varat izmantot arī izmēru tabulu, kas norādīta uz katra Seni absorbējošo produktu iepakojuma.

Mēs izmantojam datu vai sīkfailu failus jūsu pārlūkprogrammā, lai personalizētu un uzlabotu mūsu vietnes lietošanas ērtību, analizētu vietnes darbības, kas palīdz atbalstīt mūsu mārketinga un pārdošanas aktivitātes, personalizētu reklāmu rādīšana, pamatojoties uz informāciju par jūsu interesēm (ieskaitot jūsu darbību mūsu vietnē vai citas vietnes) un jūsu atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz "Es piekrītu un dodos uz vietni", lai pieņemtu visu sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas politiku saskaņā ar sīkdatņu politikā aprakstītajiem iestatījumiem un dotos tieši uz lapu. Ja nevēlaties piekrist visu sīkfailu izmantošanas politikai un šajā ziņā vēlaties mainīt savas preferences, noklikšķiniet uz COOKIES POLICY, lai mainītu sīkfailu iestatījumus.

Es piekrītu COOKIES POLITIKA