Ekonomē ar Seni

Kas ir absorbentu savienošana?

Ar absorbentu savienošanu mēs saprotam atbilstošu produktu izvēli, saskaņā ar pašreizējām vajadzībām, un papildu aizsardzības lietošanu, lai izvairītos no nevajadzīgas gultasveļas mazgāšanas.

Kur radusies šī ideja?

Cilvēki dzīvo saskaņā ar savu iekšējo pulksteni. Pat, ja pavērojam cilvēkus ar visai haotisku dzīvesveidu, varam ievērot, ka viņi dzīvo saskaņā ar zināmu ikdienas ritmu, kurā iekļautas visas viņu darbības, kas saistītas ar fizioloģiskajām vajadzībām. Urīna rašanās ir pastāvīga, bet palielinās, ja cilvēks uzņem šķidrumu, īpaši dienas laikā. Naktī, kad organisms atpūšas, urīna veidošanās samazinās. Tā kā urīna veidošanās daudzums dienā un naktī ir atšķirīgs, šo faktu ir atbilstoši jāizmanto, izvēloties absorbējošos produktus.

Vērojot pacientus un analizējot noteiktus faktorus, ņemot vērā to biežumu, var noteikt zināmu ritmu, kas raksturīgs katram pacientam. Ritms ir izteiktāks, ja pacients ievēro noteiktu ikdienas režīmu.

Šos novērojumus var atzīmēt urinācijas dienasgrāmatā, kas parādīs, kad pacientam ir nepieciešami absorbējošie produkti. Šāda dienasgrāmata palīdz atrast veidu, kā kombinēt absorbentus, kas ir vienkāršs uzdevums, taču tas dod iespēju samazināt izdevumus absorbentu iegādei un gultasveļas mazgāšanai.

Absorbentu kombinēšana praksē

Katram ir jāizstrādā individuāla sistēma absorbējošo materiāl u kombinēšanai. Šie piemēri var noderēt sākumam:

  1. Naktī, kad periods starp autiņbikšu mainīšanu ir diezgan ilgs – ja standarta absorbēšanas ilgums nav pietiekams, izvēlieties produktu ar lielāku uzsūktspēju. Cilvēks, kas lieto Super Seni dienas laikā, naktī varētu izvēlēties Super Seni Plus.
  2. Pacientiem, kas veic urīnpūšļa vingrinājumus, nav nepieciešami produkti ar augstu absorbēšanas spēju – viņiem vajadzīga aizsardzība gadījumiem, kad viņi nepagūst laikā aiziet uz tualeti, tāpēc viņiem var izrādīties pietiekami efektīvi arī anatomiski atbilstošas formas ieliktnīši (atkarībā no nesaturēšanas pakāpes apjoma).
  3. Ja pacientam ir nelielas urīna noplūdes naktīs, tā vietā, lai lietotu augstas uzsūktspējas autiņbikses, vajadzētu apsvērt higiēnisko paladziņu lietošanu, kas pasargās gultu no slapjuma un ietaupīs gultasveļas mazgāšanas izdevumus.

Ir vērts pielikt pūles absorbējošo materiālu kombinēšanā, jo pateicoties tam, ka tiek novērstas noplūdes, ir iespēja samazināt izdevumus un ietaupīt līdz pat 20%.

Mēs izmantojam datu vai sīkfailu failus jūsu pārlūkprogrammā, lai personalizētu un uzlabotu mūsu vietnes lietošanas ērtību, analizētu vietnes darbības, kas palīdz atbalstīt mūsu mārketinga un pārdošanas aktivitātes, personalizētu reklāmu rādīšana, pamatojoties uz informāciju par jūsu interesēm (ieskaitot jūsu darbību mūsu vietnē vai citas vietnes) un jūsu atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz "Es piekrītu un dodos uz vietni", lai pieņemtu visu sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas politiku saskaņā ar sīkdatņu politikā aprakstītajiem iestatījumiem un dotos tieši uz lapu. Ja nevēlaties piekrist visu sīkfailu izmantošanas politikai un šajā ziņā vēlaties mainīt savas preferences, noklikšķiniet uz COOKIES POLICY, lai mainītu sīkfailu iestatījumus.

Es piekrītu COOKIES POLITIKA