Daļēji atvērtā pret slēgto sistēmu

Cilvēkiem, kas saskaras ar vidēju vai stipru urīna nesaturēšanu, ir pieejams plašs absorbējošo produktu klāsts:

  • Anatomiski pielāgotas formas ieliktņi,
  • Viscaur gaisu caurlaidīgas autiņbikses,
  • Elastīgā vienreizējās lietošanas apakšveļa.

Ņemot vērā produktu konstrukciju, viscaur gaisu caurlaidīgās autiņbikses dalās divās sistēmās: daļēji atvērtā un slēgtā sistēma.

Kāda ir atšķirība starp šīm sistēmām?

Daļēji atvērtā sistēma
Slēgtā sistēma
Daļēji atvērtā sistēma nozīmē, ka šīm viscaur gaisu caurlaidīgām autiņbiksēm ir pielāgojamas gūžu saites. Elastīgās gūžu lentes nosedz nelielu ķermeņa daļu, nodrošinot optimālu atbilstību.
Daļēji atvērtā sistēma savieno to, kas ir labākais anatomiski pielāgotas formas ieliktņos un klasiskajās viscaur gaisu caurlaidīgās autiņbiksēs.
Daļēji atvērtā konstrukcija ir atrodama Seni Optima viscaur gaisu caurlaidīgo autiņbikšu klāstā.
Klasiskā konstrukcija, jeb slēgtā sistēma ir atrodama Super Seni un Seni Kids viscaur gaisu caurlaidīgo autiņbikšu klāstā, kam nav izmantotas gūžu saites, bet spārniņi.
Slēgtā konstrukcija gan lieliski pieguļ ķermenim, gan sniedz uzticamu un pierādītu aizsardzību.

Mobiliem cilvēkiem, spējīgiem daļēji kontrolēt urīna noplūdi, būs daudz labāka sajūta lietojot viscaur gaisu caurlaidīgās autiņbikses ar elastīgajām gūžu saitēm, kas var tikt novilktas un uzvilktas kā parasta apakšveļa, un ir tiešām ērtas un viegli lietojamas. Gulošiem cilvēkiem vai tiem, kuru kustības ir ierobežotas, mēs iesakām slēgto sistēmu, kas sniedz optimālu aizsardzību vidējas un stipras urīna nesaturēšanas gadījumos.

Katras sistēmas autiņbikses sniedz teicamu aizsardzību urīna nesaturēšanas gadījumā, taču ir svarīgi atcerēties, ka ir jāizvēlas pareizs izmērs un absorbēšanas spēja, tāpat ir pareizi jāaktivizē produkts pirms tā lietošanas.

>
Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili, lai nodrošinātu lietošanas ērtumu, uzlabotu drošību, kā arī statistikas un mārketinga mērķiem. Jūs varat izmainīt sīkfailu uzstādījumus savā interneta pārlūkprogrammā. Izmantojot šo interneta vietni bez uzstādījumu izmaiņām, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanai. Uzzināt vairāk par sīkfailu politiku »