Daļēji atvērtā pret slēgto sistēmu

Cilvēkiem, kas saskaras ar vidēju vai stipru urīna nesaturēšanu, ir pieejams plašs absorbējošo produktu klāsts:

Ņemot vērā produktu konstrukciju, viscaur gaisu caurlaidīgās autiņbikses dalās divās sistēmās: daļēji atvērtā un slēgtā sistēma.

Kāda ir atšķirība starp šīm sistēmām?

Daļēji atvērtā sistēma
Slēgtā sistēma
Daļēji atvērtā sistēma nozīmē, ka šīm viscaur gaisu caurlaidīgām autiņbiksēm ir pielāgojamas gūžu saites. Elastīgās gūžu lentes nosedz nelielu ķermeņa daļu, nodrošinot optimālu atbilstību.
Daļēji atvērtā sistēma savieno to, kas ir labākais anatomiski pielāgotas formas ieliktņos un klasiskajās viscaur gaisu caurlaidīgās autiņbiksēs.
Daļēji atvērtā konstrukcija ir atrodama Seni Optima viscaur gaisu caurlaidīgo autiņbikšu klāstā.
Klasiskā konstrukcija, jeb slēgtā sistēma ir atrodama Super Seni un Seni Kids viscaur gaisu caurlaidīgo autiņbikšu klāstā, kam nav izmantotas gūžu saites, bet spārniņi.
Slēgtā konstrukcija gan lieliski pieguļ ķermenim, gan sniedz uzticamu un pierādītu aizsardzību.

Mobiliem cilvēkiem, spējīgiem daļēji kontrolēt urīna noplūdi, būs daudz labāka sajūta lietojot viscaur gaisu caurlaidīgās autiņbikses ar elastīgajām gūžu saitēm, kas var tikt novilktas un uzvilktas kā parasta apakšveļa, un ir tiešām ērtas un viegli lietojamas. Gulošiem cilvēkiem vai tiem, kuru kustības ir ierobežotas, mēs iesakām slēgto sistēmu, kas sniedz optimālu aizsardzību vidējas un stipras urīna nesaturēšanas gadījumos.

Katras sistēmas autiņbikses sniedz teicamu aizsardzību urīna nesaturēšanas gadījumā, taču ir svarīgi atcerēties, ka ir jāizvēlas pareizs izmērs un absorbēšanas spēja, tāpat ir pareizi jāaktivizē produkts pirms tā lietošanas.

Mēs izmantojam datu vai sīkfailu failus jūsu pārlūkprogrammā, lai personalizētu un uzlabotu mūsu vietnes lietošanas ērtību, analizētu vietnes darbības, kas palīdz atbalstīt mūsu mārketinga un pārdošanas aktivitātes, personalizētu reklāmu rādīšana, pamatojoties uz informāciju par jūsu interesēm (ieskaitot jūsu darbību mūsu vietnē vai citas vietnes) un jūsu atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz "Es piekrītu un dodos uz vietni", lai pieņemtu visu sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas politiku saskaņā ar sīkdatņu politikā aprakstītajiem iestatījumiem un dotos tieši uz lapu. Ja nevēlaties piekrist visu sīkfailu izmantošanas politikai un šajā ziņā vēlaties mainīt savas preferences, noklikšķiniet uz COOKIES POLICY, lai mainītu sīkfailu iestatījumus.

Es piekrītu COOKIES POLITIKA