Aprūpes komforts

Rūpējoties par slimu cilvēku, īpaši tādu, kas piesaistīts gultai, jums būs nepieciešams ieguldīt daudz enerģijas. Tāpēc ir jāsakārto jūsu apkārtne tā, lai novērstu iespējamos negadījumus, izvairītos no muguras pārpūles vai muskuļu sastiepumiem utt., kad veicat sava mīļā apkopšanu. Tas palīdzēs jums atvieglot veicamo darbu, un jūs varēsiet efektīvāk izmantot kopšanai paredzēto laiku.

Daži padomi, kā nodrošināt aprūpes komfortu jums un jūsu mīļajam:

  • Ja persona, kuru aprūpējat, ir daļēji neatkarīga, nodrošiniet vieglu pieejamību tualetei, vai novietojiet tualetes krēslu blakus gultai. Ja persona ir guloša, pārliecinieties, ka jums ir ērta piekļuve gultai. Atkarībā no tā, vai jūsu mīļajam ir nepieciešamas autiņbiksītes, izmantojiet šīberi vai, ja aprūpējamajam ir ievietots katetrs, pārliecinieties, ka viss nepieciešamais atrodas parocīgi.
  • Izmantojies īpašus kosmētiskos līdzekļus rūpēm par sava mīļā ādu – tie ir speciāli izveidoti, lai saglabātu labu ādas stāvokli, pasargātu to no pārlieka sausuma, niezes, palīdzētu veikt profilaktiskus pasākumus, lai nerastos izgulējumi. Ja pienācīgi rūpēsieties par sava mīļā ādu, jūs izvairīsieties no iespējamām problēmām, kas citādi ir grūti risināmas, īpaši gulošu pacientu gadījumos. Vēl jo vairāk – atbilstoša ādas kopšana liks jūsu mīļajam justies komfortabli, svaigi un vispārīgi labāk.
  • Izmantojiet ādas mazgāšanas produktus, kas neprasa ūdens lietošanu – piemēram, "3 in 1" Seni Care mazgāšanas krēmu. Lietojot šādus produktus jūs varat ātri notīrīt ādu, neriskējot saslapināt gultu.
  • Lietojot vienreizējos higiēnas produktus, piemēram, mazgāšanas cimdus, dvieļus utt., ādas kopšana tiek padarīta vieglāka. Tie ir maigi pret ādu, ļauj vieglāk uzklāt ādas kopšanas līdzekļus, un pēc lietošanas jūs tos varat vienkārši izmest.
  • Ēdināšanas laikā ir vērts lietot vienreizējās lacītes. Tie ne tikai pasargā drēbes no traipiem, bet arī var tikt izmantoti kā salvete sejas tīrīšanai.
  • Ievērojiet noteikumus par drošu pārnešanu, kad vēlaties pārvietot savu mīļo. Jūs izvairīsieties no pārpūles un ievainojumiem, kas varētu skart jūs abus. Tas palīdzēs jums arī saglabāt veselīgu muguru.
  • Ieguldiet naudu īpašā aprīkojumā, ja varat to atļauties. Šādu aprīkojumu var arī nomāt – parasti veikali, kas to pārdod, piedāvā arī šādu pakalpojumu. Šis aprīkojums ir tualetes krēsli, kruķi, ratiņkrēsli, staiguļi, vinčas, slimnīcas tipa gultas vai slīdošie pārklāji, kas tiek izmantoti, lai palīdzētu pārvietot jūsu mīļo gultā.
  • Centieties iegādāties pretizgulējumu matraci, ja aprūpējamā persona lielāko daļu laika pavada gultā – tas palīdzēs izvairīties no izgulējumu rašanās.
  • Izmantojiet mīkstu gultasveļu, ģērbiet savu mīļo drēbēs, kas izgatavotas no dabīgiem materiāliem – tas novērsīs ādas kairinājumus, kuri var veidot sāpīgu dermatītu, vai gulošo pacientu gadījumā – izgulējumus. Dabīgie materiāli novērsīs pārkaršanu, tāpēc cilvēks, kas valkā šādu apģērbu, mazāk svīdīs, kas būtiski ietekmē labu pašsajūtu.

Uzziniet vairāk par Seni Care ķermeņa kopšanas līdzekļu sērijas produktiem un vienreizējās lietošanas ādas kopšanas produktiem, kas jūsu mīļā ādas aprūpi padarīs vieglāku.

Jūs varat uzzināt vairāk, kā padarīt vieglāku jūsu mīļā aprūpi Praktisko padomu sadaļā.

>
Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili, lai nodrošinātu lietošanas ērtumu, uzlabotu drošību, kā arī statistikas un mārketinga mērķiem. Jūs varat izmainīt sīkfailu uzstādījumus savā interneta pārlūkprogrammā. Izmantojot šo interneta vietni bez uzstādījumu izmaiņām, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanai. Uzzināt vairāk par sīkfailu politiku »