Super Seni

Piezīme: Viscaur gaisa caurlaidīgās autiņbikses ir jāaktivizē pirms uzlikšanas.

Fiksējiet viscaur gaisa caurlaidīgas autiņbikses pie ķermeņa, esot stāvus – patstāvīgi vai ar kopēja palīdzību.

super_seni_stojka.jpg

Ielieciet viscaur gaisa caurlaidīgas autiņbikses starp kājām, izveidojot laivas formu.

Piezīme aprūpētājam: Jūs varat nofiksēt ieliktni no priekšas vai aizmugures – izvēlieties, kurš veids ir ērtāks dotajā situācijā, lai saudzētu muguru.

Pielāgojiet viscaur gaisa caurlaidīgās autiņbikses priekšā un aizmugurē tā, lai tās cieši piegulētu augumam.

Piezīme aprūpētājam: Pārliecinieties, ka slapjuma indikators ir vienā līnijā ar mugurkaulu. Cilvēks, kuru aprūpējat, var palīdzēt jums nofiksēt autiņbikses, pieturot tās uz vēdera.

Izmantojiet elastīgos lipekļus, lai aiztaisītu autiņbikses; sāciet ar aizmugures lipekļiem, viegli pielipinot tos augšup. Pēc apakšējo lipekļu aiztaisīšanas, nostipriniet augšējos, sakārtojot autiņbikses vidukļa daļā. Pēc aiztaisīšanas pārliecinieties, ka autiņbikses nerīvē ķermeni. Sarullējiet izlietotās autiņbikses un izmetiet atkritumu tvertnē. Nemetiet izmantoto produktu tualetē.

Produkta nostiprināšana gulošam cilvēkam

super_seni_lezy.jpg

Stāviet pie gultas malas un salieciet vienu kāju ceļgalā.

Piezīme: Ja esat pacientam labajā pusē, salieciet kreiso kāju; ja esat kreisajā pusē, salieciet labo kāju.

Pagrieziet pacientu uz sāniem, un pēc higiēnas procedūru veikšanas palieciet aktivizēto viscaur gaisa caurlaidīgas ieliktni zem pacienta.

Piezīme: Atcerieties, salocīt autiņbikšu spārniņu – tas ļaus jums pavilkt autiņbikses no pacienta apakšas, pēc tam, kad būsiet viņu novietojuši uz muguras. Pārliecinieties, ka slapjuma indikators ir vienā līnijā ar mugurkaulu.

Novietojiet pacientu uz muguras, iztaisnojiet kājas un pavelciet ieliktņa salocīto spārniņu. Pavelciet produktu uz priekšu un sakārtojiet kājstarpē. Izmantojiet elastīgos lipekļus, lai aiztaisītu autiņbikses sāciet ar aizmugures lipekļiem, viegli pielipinot tos augšup. Pēc apakšējo lipekļu aiztaisīšanas, nostipriniet augšējos, sakārtojot autiņbikses vidukļa daļā. Pēc aiztaisīšanas pārliecinieties, ka autiņbikses nerīvē ķermeni. Sarullējiet izlietotās autiņbikses un izmetiet atkritumu tvertnē. Nemetiet izmantoto produktu tualetē.

>
Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili, lai nodrošinātu lietošanas ērtumu, uzlabotu drošību, kā arī statistikas un mārketinga mērķiem. Jūs varat izmainīt sīkfailu uzstādījumus savā interneta pārlūkprogrammā. Izmantojot šo interneta vietni bez uzstādījumu izmaiņām, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanai. Uzzināt vairāk par sīkfailu politiku »