San Seni un Seni V

Lai pareizi nofiksētu anatomiski pielāgotas formas ieliktņus, jums vajadzīgas atbilstoša izmēra saturošās apakšbikses. Anatomiski pielāgotas formas ieliktņi pirms lietošanas jāaktivizē.

Produkta fiksēšana stāvot kājās – patstāvīgi vai ar aprūpētāja palīdzību

san_seni_stojka.jpg

Novelciet saturošās bikses līdz gurnu vidum. Aktivizējiet produktu pirms uzlikšanas. Ielieciet anatomiski pielāgotas formas ieliktni starp kājām, ar absorbējošo pusi uz augšu. Atcerieties, ka autiņbikšu platākā daļa ir aizmugurē, bet šaurākā – priekšā.

Aprūpētāja ievērībai: Jūs varat nofiksēt ieliktni no priekšas vai aizmugures – izvēlieties, kurš veids ir ērtāks dotajā situācijā, lai saudzētu muguru. Pārliecinieties, ka cilvēkam, kuru aprūpējat, ir kaut kas, pret ko atspiesties – tas var būt skapītis vai izlietne. Cilvēks, kuru aprūpējat, var palīdzēt jums nofiksēt autiņbikses, pieturot tās uz vēdera.

Sakārtojot anatomiski pielāgotas formas ieliktni, pārliecinieties, ka tas cieši pieguļ ķermenim. Pārliecinieties, ka ieliktnis labi pieguļ kājstarpē. Pavelciet uz augšu saturošās apakšbikses, lai tās noturētu autiņbikses vietā.

Aprūpētāja ievērībai: Pārliecinieties, ka slapjuma indikators ir vienā līnijā ar mugurkaulu.

Pēc tam, kad esat pavilkuši uz augšu saturošās bikses, sakārtojiet autiņbikses, pārliecinieties, ka tās labi pieguļ un malas nav ielocījušās. Sarullējiet izlietoto ieliktni un izmetiet atkritumu tvertnē. Nemetiet izmantoto produktu tualetē.

Produkta fiksēšana guļošam cilvēkam

Stāvot blakus gultai, novelciet bikses līdz gurnu vidum. Salieciet vienu kāju ceļgalā.

Piezīme: Ja esat pacientam labajā pusē, salieciet kreiso kāju; ja esat kreisajā pusē, salieciet labo kāju. Aktivizējiet produktu pirms uzlikšanas.

Pagrieziet pacientu uz sāniem, un pēc higiēnas procedūrām ielieciet aktivizētu anatomiski pielāgotas formas ieliktni starp viņa kājām, liekot absorbējošo pusi uz augšu.

Piezīme: Ieliktņa platākā daļa ir jāliek uz aizmuguri, bet šaurākā – uz priekšu. Jūs varat nofiksēt ieliktni no priekšas vai aizmugures, izvēlieties, kura metode ir piemērotāka dotajā situācijā, lai saudzētu jūsu muguru.

Atlociet anatomiski pielāgotas formas ieliktņa aizmugurējo daļu, lai nodrošinātu, ka tas labi pieguļ, pārliecinieties, ka slapjuma indikators ir vienā līnijā ar mugurkaulu. Izvelciet priekšā ieliktņa priekšējo daļu, sakārtojot to kājstarpē. Apveliet pacientu uz muguras un uzvelciet saturošās apakšbikses, viegli paceļot viņu no sāniem. Sarullējiet izlietoto ieliktni un izmetiet atkritumu tvertnē. Nemetiet izmantoto produktu tualetē.

>
Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili, lai nodrošinātu lietošanas ērtumu, uzlabotu drošību, kā arī statistikas un mārketinga mērķiem. Jūs varat izmainīt sīkfailu uzstādījumus savā interneta pārlūkprogrammā. Izmantojot šo interneta vietni bez uzstādījumu izmaiņām, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanai. Uzzināt vairāk par sīkfailu politiku »