San Seni un Seni V

Lai pareizi nofiksētu anatomiski pielāgotas formas ieliktņus, jums vajadzīgas atbilstoša izmēra saturošās apakšbikses. Anatomiski pielāgotas formas ieliktņi pirms lietošanas jāaktivizē.

Produkta fiksēšana stāvot kājās – patstāvīgi vai ar aprūpētāja palīdzību

san_seni_stojka.jpg

Novelciet saturošās bikses līdz gurnu vidum. Aktivizējiet produktu pirms uzlikšanas. Ielieciet anatomiski pielāgotas formas ieliktni starp kājām, ar absorbējošo pusi uz augšu. Atcerieties, ka autiņbikšu platākā daļa ir aizmugurē, bet šaurākā – priekšā.

Aprūpētāja ievērībai: Jūs varat nofiksēt ieliktni no priekšas vai aizmugures – izvēlieties, kurš veids ir ērtāks dotajā situācijā, lai saudzētu muguru. Pārliecinieties, ka cilvēkam, kuru aprūpējat, ir kaut kas, pret ko atspiesties – tas var būt skapītis vai izlietne. Cilvēks, kuru aprūpējat, var palīdzēt jums nofiksēt autiņbikses, pieturot tās uz vēdera.

Sakārtojot anatomiski pielāgotas formas ieliktni, pārliecinieties, ka tas cieši pieguļ ķermenim. Pārliecinieties, ka ieliktnis labi pieguļ kājstarpē. Pavelciet uz augšu saturošās apakšbikses, lai tās noturētu autiņbikses vietā.

Aprūpētāja ievērībai: Pārliecinieties, ka slapjuma indikators ir vienā līnijā ar mugurkaulu.

Pēc tam, kad esat pavilkuši uz augšu saturošās bikses, sakārtojiet autiņbikses, pārliecinieties, ka tās labi pieguļ un malas nav ielocījušās. Sarullējiet izlietoto ieliktni un izmetiet atkritumu tvertnē. Nemetiet izmantoto produktu tualetē.

Produkta fiksēšana guļošam cilvēkam

Stāvot blakus gultai, novelciet bikses līdz gurnu vidum. Salieciet vienu kāju ceļgalā.

Piezīme: Ja esat pacientam labajā pusē, salieciet kreiso kāju; ja esat kreisajā pusē, salieciet labo kāju. Aktivizējiet produktu pirms uzlikšanas.

Pagrieziet pacientu uz sāniem, un pēc higiēnas procedūrām ielieciet aktivizētu anatomiski pielāgotas formas ieliktni starp viņa kājām, liekot absorbējošo pusi uz augšu.

Piezīme: Ieliktņa platākā daļa ir jāliek uz aizmuguri, bet šaurākā – uz priekšu. Jūs varat nofiksēt ieliktni no priekšas vai aizmugures, izvēlieties, kura metode ir piemērotāka dotajā situācijā, lai saudzētu jūsu muguru.

Atlociet anatomiski pielāgotas formas ieliktņa aizmugurējo daļu, lai nodrošinātu, ka tas labi pieguļ, pārliecinieties, ka slapjuma indikators ir vienā līnijā ar mugurkaulu. Izvelciet priekšā ieliktņa priekšējo daļu, sakārtojot to kājstarpē. Apveliet pacientu uz muguras un uzvelciet saturošās apakšbikses, viegli paceļot viņu no sāniem. Sarullējiet izlietoto ieliktni un izmetiet atkritumu tvertnē. Nemetiet izmantoto produktu tualetē.

Mēs izmantojam datu vai sīkfailu failus jūsu pārlūkprogrammā, lai personalizētu un uzlabotu mūsu vietnes lietošanas ērtību, analizētu vietnes darbības, kas palīdz atbalstīt mūsu mārketinga un pārdošanas aktivitātes, personalizētu reklāmu rādīšana, pamatojoties uz informāciju par jūsu interesēm (ieskaitot jūsu darbību mūsu vietnē vai citas vietnes) un jūsu atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz "Es piekrītu un dodos uz vietni", lai pieņemtu visu sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas politiku saskaņā ar sīkdatņu politikā aprakstītajiem iestatījumiem un dotos tieši uz lapu. Ja nevēlaties piekrist visu sīkfailu izmantošanas politikai un šajā ziņā vēlaties mainīt savas preferences, noklikšķiniet uz COOKIES POLICY, lai mainītu sīkfailu iestatījumus.

Es piekrītu COOKIES POLITIKA