Seni – viens no Vācijas neatkarīgā institūta testa uzvarētājiem!

Atpakaļ uz pasākuma sarakstu
Vācija
od 01-03-2017 do 31-05-2017
Seni – viens no Vācijas neatkarīgā institūta testa uzvarētājiem!
01 Mar

Vācijas iestāde Stifung Warentest ir neatkarīgs institūts, kas veic dažādas produkcijas pētījumus, neatkarīgi no tās veida un ražotāja. Stifung Warentest pārbaudes laikā tika testēti 19 nesaturēšanas vajadzībām izmantojamie produkti, un SENI zīmola produkti divas reizes saņēma sertifikāciju. Testā piedalījās 200 cilvēku ar nesaturēšanas problēmu un citi eksperti. Īpaši tika pārbaudītas četras kategorijas: funkcija, komforts, lietošana un informācija uz iepakojuma.

Pateicoties nesaturēšanas paketēm, San SENI Uni kļuva par labāko visu salīdzināto un labi pazīstamo produktu vidū. Saņemot testa novērtējumu 1.9, San SENI Uni pārliecināja ar ātru un efektīvu uzsūktspēju, uzticamu aizsardzību pret sānu noplūdēm un kustību brīvību.

SENI Active Large vienreizlietojamās biksītes tika sertificētas, sasniedzot 2.0 punktus. Augsta produkta uzsūktspēja, ērta lietošana un novilkšana tika vērtēti augstāk par visu pārējo. Mēs sasniedzām labus rezultātus arī attiecībā uz produkta utilizēšanu. Tika testētas arī dažādas autiņbiksītes. Kategorijās “ērtība” un “lietošana” Super SENI Large bija vienlīdzīgi ar uzvarētājiem.

Miljoniem cilvēku visā pasaulē uzticas SENI. Tagad arī neatkarīgs institūts ir apstiprinājis produktu augsto kvalitāti!

>
Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili, lai nodrošinātu lietošanas ērtumu, uzlabotu drošību, kā arī statistikas un mārketinga mērķiem. Jūs varat izmainīt sīkfailu uzstādījumus savā interneta pārlūkprogrammā. Izmantojot šo interneta vietni bez uzstādījumu izmaiņām, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanai. Uzzināt vairāk par sīkfailu politiku »